Іміджмейкер

Кінцева мета іміджмейкера - розробити для клієнта образ, який допоможе йому найбільш успішно досягати поставлених професійних і особистих цілей: підібрати зачіску, макіяж, одяг, аксесуари. Усі зовнішні атрибути повинні підходити один одному і працювати на загальну задачу.

Специфіка професії

Ця професія вважається молодою не лише в Україні, але й в усьому світі: їй лише кілька десятків років. Тому навіть серед самих іміджмейкерів немає єдиної думки, чим саме повинен займатися фахівець з іміджу.

У салонах краси він консультує клієнтів, намагаючись за допомогою зачіски і макіяжу знайти підходящий образ. На відміну від пересічного перукаря чи візажиста, це фахівець-універсал, який розбирається в усьому.

В PR-агентствах іміджмейкери займаються просуванням конкретного кандидата на виборах, створенням сприятливого образу, який сподобається виборцям, працюють з політиками та бізнесменами. Вони займаються не лише підбором зачіски і макіяжу, але й аксесуарів, одягу, розробляють загальний стиль.
Найпочесніша посада для іміджмейкера - імідж-аналітик. Він керує групою фахівців, які "ведуть" клієнта або організацію, виявляють і аналізують факти успіху і невдачі підприємства, працюють над "добрим ім'ям".

Місце роботи

Салони краси, PR-агентства.

Особисті якості

  • бездоганний смак і відчуття стилю;
  • такт і витримка;
  • креативне мислення;
  • комунікабельність;
  • відповідальність.

Кар'єра

Діапазон цін на послуги іміджмейкерів дуже великий: заробіток залежить від його кваліфікації, комплексу послуг, що надаються, і популярності.

Освіта

Останнім часом навчальних закладів, які готують іміджмейкерів, з'явилося досить багато. Але у державному реєстрі спеціальностей іміджологія та іміджмейкерів немає. Тому в дипломах державного зразка ці слова можуть фігурувати лише в якості назви спеціалізацій.

У деяких вузах курси з іміджологія читають на факультетах зв'язків з громадськістю або vенеджменту.

Більш глибокі знання в області іміджологія можна отримати в профільних спеціалізованих навчальних центрах.

Вступникам, які обирають майбутню професію та готуються до вступної кампанії, радимо скористатись докладною покроковою інструкцією зі вступу до навчального закладу. За допомогою цієї інструкції ви зможете вибрати спеціальність та ЗВО, підготуватись до іспитів, розібратись в правилах і нюансах вступу, зібрати всі документи та не пропустити терміни їхньої подачі.

Дивіться також усі ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, курси в Києві, репетиторів в Києві, тренінги в Києві, роботу в Києві.


Інші професії в категорії «Краса та здоров'я»