Іміджмейкер

Категорія: Краса та здоров'я

Кінцева мета іміджмейкера - розробити для клієнта образ, який допоможе йому найбільш успішно досягати поставлених професійних і особистих цілей: підібрати зачіску, макіяж, одяг, аксесуари. Усі зовнішні атрибути повинні підходити один одному і працювати на загальну задачу.

Специфіка професії

Ця професія вважається молодою не лише в Україні, але й в усьому світі: їй лише кілька десятків років. Тому навіть серед самих іміджмейкерів немає єдиної думки, чим саме повинен займатися фахівець з іміджу.

У салонах краси він консультує клієнтів, намагаючись за допомогою зачіски і макіяжу знайти підходящий образ. На відміну від пересічного перукаря чи візажиста, це фахівець-універсал, який розбирається в усьому.

В PR-агентствах іміджмейкери займаються просуванням конкретного кандидата на виборах, створенням сприятливого образу, який сподобається виборцям, працюють з політиками та бізнесменами. Вони займаються не лише підбором зачіски і макіяжу, але й аксесуарів, одягу, розробляють загальний стиль.
Найпочесніша посада для іміджмейкера - імідж-аналітик. Він керує групою фахівців, які "ведуть" клієнта або організацію, виявляють і аналізують факти успіху і невдачі підприємства, працюють над "добрим ім'ям".

Місце роботи

Салони краси, PR-агентства.

Особисті якості

  • бездоганний смак і відчуття стилю;
  • такт і витримка;
  • креативне мислення;
  • комунікабельність;
  • відповідальність.

Кар'єра

Діапазон цін на послуги іміджмейкерів дуже великий: заробіток залежить від його кваліфікації, комплексу послуг, що надаються, і популярності.

Освіта

Останнім часом навчальних закладів, які готують іміджмейкерів, з'явилося досить багато. Але у державному реєстрі спеціальностей іміджологія та іміджмейкерів немає. Тому в дипломах державного зразка ці слова можуть фігурувати лише в якості назви спеціалізацій.

У деяких вузах курси з іміджологія читають на факультетах зв'язків з громадськістю або vенеджменту.

Більш глибокі знання в області іміджологія можна отримати в профільних спеціалізованих навчальних центрах.

Усі ЗВО/ВНЗ в Києві, а також коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві


Інші професії в категорії «Краса та здоров'я»