Стиліст

Сьогодні бути стилістом дуже престижно. Це одна з професій в індустрії моди, яка користується великим попитом. Саме стиліст підбере вам індивідуальний стиль, який підкреслить ваші переваги, приховає недоліки, надасть особливого шарму.

Специфіка професії

Щоб створити новий образ, стиліст працює з обличчям, зачіскою та одягом клієнта. З одного боку, це ремесло, де необхідні відпрацьовані навички, з іншого — мистецтво, яке вимагає польоту фантазії, почуття гармонії та краси.

Місце роботи

В основному стилісти потрібні у салонах краси, перукарнях, фотостудіях, імідж-агентствах, SPA-клубах. Часто вони потрібні і на різноманітних проєктах, шоу, виставках за участю моделей.

Особисті якості

  • комунікабельність;
  • креативність;
  • гнучкість мислення;
  • організаторські здібності;
  • відповідальність;
  • розвинена інтуїція і аналітичні здібності.

Кар'єра

Заробіток стиліста істотно залежить від його спеціалізації.

Освіта

У ВНЗ та коледжах досі немає універсальної спеціальності для стиліста. Тому стратегію кар'єри вам доведеться вибудовувати самостійно. На вибір кілька варіантів: коледж («Перукарське мистецтво»), ВНЗ («Дизайн»), курси («Перукар-стиліст», «Візажист-стиліст», «Стилістика макіяжу», «Іміджологія», «Стиліст у рекламі та шоу-бізнесі» і т.п.).

Вступникам, які обирають майбутню професію та готуються до вступної кампанії, радимо скористатись докладною покроковою інструкцією зі вступу до навчального закладу. За допомогою цієї інструкції ви зможете вибрати спеціальність та ЗВО, підготуватись до іспитів, розібратись в правилах і нюансах вступу, зібрати всі документи та не пропустити терміни їхньої подачі.

Дивіться також усі ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, курси в Києві, репетиторів в Києві, тренінги в Києві, роботу в Києві.


Інші професії в категорії «Краса та здоров'я»