Косметолог

Косметолог знає все про дефекти шкіри та сучасні способи їх усунення, може розпізнати симптоми дерматологічних захворювань — накладає лікувальні маски, проводить чистку обличчя, видаляє папіломи, бородавки, родимки, проводить нехірургічну підтяжку обличчя (мікроліфтінг), озонотерапію, мезотерапію та інші косметологічні процедури.

Специфіка професії

Раніше вважалося, що для фахівця головне — уміння виконувати тонку «ручну» роботу над обличчям клієнта. Сьогодні в естетичній медицині для проведення різних процедур активно використовується складна апаратура і вимоги до фахівця стають все серйозніше.

Місце роботи

Інститути та салони краси, комерційні клініки, кабінети при Науково-дослідних інститутах, лікарні.

Особисті якості

  • вміння уважно вислухати пацієнта;
  • доброзичливість;
  • терпіння;
  • уважність;
  • акуратність.

Вступникам, які обирають майбутню професію та готуються до вступної кампанії, радимо скористатись докладною покроковою інструкцією зі вступу до навчального закладу. За допомогою цієї інструкції ви зможете вибрати спеціальність та ЗВО, підготуватись до іспитів, розібратись в правилах і нюансах вступу, зібрати всі документи та не пропустити терміни їхньої подачі.

Дивіться також усі ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, курси в Києві, репетиторів в Києві, тренінги в Києві, роботу в Києві.


Інші професії в категорії «Краса та здоров'я»