Юрист

Загальна характеристика професії

Спеціаліст з тлумачення і застосування законів, забезпечення законності в діяльності державних органів, підприємств, установ, посадових осіб і громадян, розкриття та встановлення фактів правопорушень, визначення міри відповідальності і покарання винних, надання населенню правової допомоги.

Посадові обов'язки

Юрист — загальна назва професії, яка об'єднує всіх тих, хто служить закону. Адвокат, прокурор, нотаріус, юрисконсульт, трудовий або податковий інспектор - все це юристи відповідних спеціальностей, кожна з яких пов'язана з певною галуззю права. До обов'язків юриста входить підготовка і складання договорів, контрактів, участь у підготовці юридичних висновків, консультування з різних правових аспектів, участь у переговорах з клієнтом і юристами, які представляють контрагентів по угодах, представлення клієнта у судах, в різних органах державної влади, а також представлення інтересів клієнта перед контрагентами та партнерами по бізнесу, проведення огляду та аналізу чинного законодавства та запропонованих законодавчих актів, складання аналітичних документів з різних правових питань.

Спеціаліст зобов'язаний знати Конституцію України, чинне законодавство, цивільне, трудове, кримінальне, фінансове, адміністративне право, методи криміналістики, психологію, логіку, основи економіки, організації праці, виробництва і управління. Важливі якості юриста: високе почуття відповідальності, розвинене логічне мислення, ініціативність, наполегливість, копіткість, концентрація уваги, емоційна стійкість, гарна пам'ять.

Кваліфікаційні вимоги

Вища юридична освіта.

Дивіться також усі ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, курси в Києві, репетиторів в Києві, тренінги в Києві, роботу в Києві.


Інші професії в категорії «Право, політика»