Політолог

Категория: Право, політика

Політолог досліджує усі сфери суспільного життя, які так чи інакше пов'язані з політикою. Предмети його вивчення - політична культура і політична поведінка, політичні системи, державний устрій, влада та владні відносини.

Специфіка професії

Політологів-початківців чекає класична проблема всіх молодих фахівців: більшість роботодавців не бажає приймати кандидатів без досвіду роботи.

Місце роботи

Фахівці можуть працювати в інститутах та незалежних аналітичних центрах. Крім громадських організацій знання професійного політолога можуть знадобитися у інформаційних агентствах та ЗМІ.

Особисті якості

Успішними політологами стають ті, які мають аналітичний склад розуму, любителі будувати гіпотези і робити прогнози.

Кар'єра

Незалежні експерти-політологи зазвичай починають кар'єру в інформаційних агентствах і журналах суспільно-політичної тематики. Це може бути посада кореспондента, аналітика, асистента редактора.

Освіта

Часто трапялось, коли значних успіхів у політології досягають люди, які не мають спеціальної освіти. Відмінними професіоналами стають випускники історичних, філософських і навіть технічних факультетів. Тим не менш, найкоротший шлях у професію - отримати профільну освіту (спеціальність "Політологія").

Усі ЗВО (вузи) в Києві, а також коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві


Інші професії в категорії «Право, політика»