Дресирувальник

Щоденна робота дресирувальника не цукор. У кожної тварини свій характер, темперамент, звички. Хороший дресирувальник знайде підхід до будь-якого кудлатого члену колективу: одного похвалити, іншого посварити, третьому видати додаткову порцію солодкого. Він виконує функції педагога, психолога і... вожака зграї. В принципі, основне завдання — змусити тварину підкорятися волі людини.

Специфіка професії

Циркачі стверджують: це не вони обирають професію, а професія їх. Випадкових людей на арені не буває: абсолютна більшість нині працюючих дресирувальників вийшла з циркових сімей. Людині, сім'я якої з цирком не пов'язана, пробитися у дресуру вкрай складно.
Дресирувальники фанати своєї роботи. Весь свій час вони віддають цирку. Не випадково шлюби циркачі найчастіше укладають між собою: часу на особисте життя практично не залишається.

Місце роботи

Цирк.

Особисті якості

  • терпіння;
  • любов до тварин;
  • впевненість у собі;
  • здоров'я;
  • фізична сила;
  • сміливість.

Кар'єра

У світі багато циркових колективів, у яких працюють тисячі дресирувальників, але відомі, успішні й, у результаті, добре забезпечені одиниці. Решта лише мріють про майбутню славу. Для того, щоб стати знаменитим, шанованим і, відповідно, добре продаватися, дресирувальнику знадобиться не одне десятиліття. По-перше, потрібен номер такий, який до тебе ніхто не виконував. По-друге, вміння презентувати свій продукт. По-третє, виходити на міжнародну арену. Провідні світові цирки, які в змозі виплачувати великі гонорари за виступи, воліють працювати з іменитими артистами, лауреатами міжнародних конкурсів та оглядів.

Освіта

Навички дресури передаються з покоління в покоління, від майстра до учня. Коледжів та ЗВО, які готують дресирувальники, не існує.

Вступникам, які обирають майбутню професію та готуються до вступної кампанії, радимо скористатись докладною покроковою інструкцією зі вступу до навчального закладу. За допомогою цієї інструкції ви зможете вибрати спеціальність та ЗВО, підготуватись до іспитів, розібратись в правилах і нюансах вступу, зібрати всі документи та не пропустити терміни їхньої подачі.

Дивіться також усі ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, курси в Києві, репетиторів в Києві, тренінги в Києві, роботу в Києві.


Інші професії в категорії «Сфера обслуговування»