Дресирувальник

Категорія: Сфера обслуговування

Щоденна робота дресирувальника не цукор. У кожної тварини свій характер, темперамент, звички. Хороший дресирувальник знайде підхід до будь-якого кудлатого члену колективу: одного похвалити, іншого посварити, третьому видати додаткову порцію солодкого. Він виконує функції педагога, психолога і... вожака зграї. В принципі, основне завдання — змусити тварину підкорятися волі людини.

Специфіка професії

Циркачі стверджують: це не вони обирають професію, а професія їх. Випадкових людей на арені не буває: абсолютна більшість нині працюючих дресирувальників вийшла з циркових сімей. Людині, сім'я якої з цирком не пов'язана, пробитися у дресуру вкрай складно.
Дресирувальники фанати своєї роботи. Весь свій час вони віддають цирку. Не випадково шлюби циркачі найчастіше укладають між собою: часу на особисте життя практично не залишається.

Місце роботи

Цирк.

Особисті якості

  • терпіння;
  • любов до тварин;
  • впевненість у собі;
  • здоров'я;
  • фізична сила;
  • сміливість.

Кар'єра

У світі багато циркових колективів, у яких працюють тисячі дресирувальників, але відомі, успішні й, у результаті, добре забезпечені одиниці. Решта лише мріють про майбутню славу. Для того, щоб стати знаменитим, шанованим і, відповідно, добре продаватися, дресирувальнику знадобиться не одне десятиліття. По-перше, потрібен номер такий, який до тебе ніхто не виконував. По-друге, вміння презентувати свій продукт. По-третє, виходити на міжнародну арену. Провідні світові цирки, які в змозі виплачувати великі гонорари за виступи, воліють працювати з іменитими артистами, лауреатами міжнародних конкурсів та оглядів.

Освіта

Навички дресури передаються з покоління в покоління, від майстра до учня. Коледжів та ВНЗ, які готують дресирувальники, не існує.

Усі ЗВО/ВНЗ в Києві, а також коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві


Інші професії в категорії «Сфера обслуговування»