Клінер

Спеціаліст по прибиранню приміщень. Досконало володіє сучасними методами чистки, мийки, полірування. Працює в спеціалізованих фірмах, які надають подібні послуги компаніям і приватним особам. Професійна команда клінерів з легкістю наведуть порядок як в невеликому офісі або на приватній яхті, так і у величезному супермаркеті.

Специфіка професії

Працювати потрібно оперативно і якісно.

Місце роботи

В Україні клінери наводять порядок не більше ніж на 3% всіх торговельних і виробничих площ (в Європі ця цифра становить близько 50%, а в США — більше 65%). З усім тим, цей бізнес активно розвивається.

Особисті якості

Роботодавці цінують в співробітниках мобільність, енергійність, акуратність. Зовнішній вигляд і поведінка клінера теж має відповідати певним нормам: охайність, скромність, уніформа, а в разі VIP-чищення — біла сорочка.

Кар'єра

Зарплата клінера безпосередньо залежить від його досвіду і характеру роботи.

Освіта

Великі спеціалізовані компанії воліють навчати свій персонал азам клінінгу на власних спецкурсах, але основні знання дає, звичайно, практика.

Вступникам, які обирають майбутню професію та готуються до вступної кампанії, радимо скористатись докладною покроковою інструкцією зі вступу до навчального закладу. За допомогою цієї інструкції ви зможете вибрати спеціальність та ЗВО, підготуватись до іспитів, розібратись в правилах і нюансах вступу, зібрати всі документи та не пропустити терміни їхньої подачі.

Усі ЗВО/ВНЗ в Києві, а також коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві


Інші професії в категорії «Сфера обслуговування»