Кур’єр

Займається доставкою корреспонденції, посилок, ділових документів, різних товарів і т.п. Увесь день на ногах. З однієї точки міста приходиться мчати в іншу, інколи з важкою посилкою. Його завдання доставити товар або документи в потрібне місце своєчасно, віддати їх клієнту, отримати його підпис і вирушати до наступного замовника. Професіонал може рознести за робочий день до 200 пакетів кореспонденції.

Специфіка професії

Можна собі уявити, яку витривалість і фізичну силу повинен мати цей фахівець. Іноді пакунок може важити і 20 кг. Самі кур'єри жартують, що це і робота і спорт одночасно, щось на зразок спортивної ходьби з орієнтуванням на місцевості. І насправді, кур'єрові потрібно вміти швидко знайти фірму замовника, де б вона не перебувала в центрі міста або на самій його околиці. В дорозі може статися що завгодно. Нерідко кур'єри стають жертвами злочинців, грабіжників. Іноді їх не пускає охорона, можуть перешкодити пробки, аварії і т.п. Але професіонал зробить все можливе, щоб посилка прийшла своєчасно.

Місце роботи

Будь-які фірми, які мають свій кур'єрської відділ для розсилки кореспонденції, численні торгові фірми, що доставляють товар клієнтам на замовлення, спеціалізовані кур'єрські компанії.

Особисті якості

Мобільність, пунктуальність, витривалість, порядність, комунікабельність і привабливість.

Кар'єра

Розмір зарплати залежить від компанії та обсягу роботи. Деякі клієнти залишають кур'єрам чайові за доставку.

Освіта

Будь-яка. В принципі, кур'єром можна влаштуватися, закінчивши школу. Часто на роботу кур'єром запрошують студентів для підробітки.

Вступникам, які обирають майбутню професію та готуються до вступної кампанії, радимо скористатись докладною покроковою інструкцією зі вступу до навчального закладу. За допомогою цієї інструкції ви зможете вибрати спеціальність та ЗВО, підготуватись до іспитів, розібратись в правилах і нюансах вступу, зібрати всі документи та не пропустити терміни їхньої подачі.

Дивіться також усі ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, курси в Києві, репетиторів в Києві, тренінги в Києві, роботу в Києві.


Інші професії в категорії «Сфера обслуговування»