Кур’єр

Категория: Сфера обслуговування

Займається доставкою корреспонденції, посилок, ділових документів, різних товарів і т.п. Увесь день на ногах. З однієї точки міста приходиться мчати в іншу, інколи з важкою посилкою. Його завдання доставити товар або документи в потрібне місце своєчасно, віддати їх клієнту, отримати його підпис і вирушати до наступного замовника. Професіонал може рознести за робочий день до 200 пакетів кореспонденції.

Специфіка професії

Можна собі уявити, яку витривалість і фізичну силу повинен мати цей фахівець. Іноді пакунок може важити і 20 кг. Самі кур'єри жартують, що це і робота і спорт одночасно, щось на зразок спортивної ходьби з орієнтуванням на місцевості. І насправді, кур'єрові потрібно вміти швидко знайти фірму замовника, де б вона не перебувала в центрі міста або на самій його околиці. В дорозі може статися що завгодно. Нерідко кур'єри стають жертвами злочинців, грабіжників. Іноді їх не пускає охорона, можуть перешкодити пробки, аварії і т.п. Але професіонал зробить все можливе, щоб посилка прийшла своєчасно.

Місце роботи

Будь-які фірми, які мають свій кур'єрської відділ для розсилки кореспонденції, численні торгові фірми, що доставляють товар клієнтам на замовлення, спеціалізовані кур'єрські компанії.

Особисті якості

Мобільність, пунктуальність, витривалість, порядність, комунікабельність і привабливість.

Кар'єра

Розмір зарплати залежить від компанії та обсягу роботи. Деякі клієнти залишають кур'єрам чайові за доставку.

Освіта

Будь-яка. В принципі, кур'єром можна влаштуватися, закінчивши школу. Часто на роботу кур'єром запрошують студентів для підробітки.

Усі ЗВО (вузи) в Києві, а також коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві


Інші професії в категорії «Сфера обслуговування»