Кастелянка

Зберігає, здає у чистку і прання, одержує, перевіряє і видає співробітникам своєї установи спецодяг, спецвзуття, предмети інвентарю (чохли, портьєри) і білизну різного призначення. У виробничих, ремонтних, будівельних, транспортних, торгівельних організаціях відповідає за комбінезони, фартухи, халати, головні убори і рукавички. У готелях і лікарнях видає халати, рушники та постільну білизну.

Специфіка професії

Повинна добре знати всі споживчі властивості спецодягу та білизни, вимоги, які ставляться до них, а також вміти визначати ступінь зносу речей. В обов'язки кастелянші входять систематичні інвентаризації, ведення облікової документації та контроль за своєчасною здачею співробітниками установи отриманих предметів спецодягу та білизни. Вона несе матеріальну відповідальність за збереження довіреного майна. Кастеляншами працюють переважно жінки.

Місце роботи

Підприємства різних сфер діяльності, в яких є спецодяг і білизна.

Особисті якості

  • акуратність;
  • любов до порядку і чистоти;
  • господарська жилка;
  • відповідальність;
  • дбайливе ставлення до людей.

Освіта

Середня. Фахової освіти не потрібно.

Вступникам, які обирають майбутню професію та готуються до вступної кампанії, радимо скористатись докладною покроковою інструкцією зі вступу до навчального закладу. За допомогою цієї інструкції ви зможете вибрати спеціальність та ЗВО, підготуватись до іспитів, розібратись в правилах і нюансах вступу, зібрати всі документи та не пропустити терміни їхньої подачі.

Усі ЗВО/ВНЗ в Києві, а також коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві


Інші професії в категорії «Сфера обслуговування»