Дворецький

Керуючий заміським маєтком координує роботу персоналу, стежить за справністю інженерних систем будинку, веде бюджет (загальні господарські витрати), при необхідності керує будівництвом нових об'єктів. В «кращих будинках» за цією людиною ще й представницька робота: зустріч і розміщення гостей, організація званих вечер і банкетів (в цьому випадку його часто називають дворецьким).

Специфіка професії

На ринку праці на послуги цих фахівців стійкий попит: все більше людей розуміють, що жити в заміському будинку зручніше, ніж у мегаполісі. Будь-яке кадрове агентство, яке спеціалізується на підборі персоналу для роботи в родині, розміщує такі вакансії.
Вимоги до кандидатів — жорсткі. Сучасні дворецькі проходять більш суворий відбір і контроль, ніж топ-менеджери у великих корпораціях.

Місце роботи

Приватні будинки.

Особисті якості

  • тактовність і почуття власної гідності;
  • інтелігентність;
  • переконливість та твердість;
  • абсолютна чесність;
  • відповідальність та вміння постояти за себе і своїх підлеглих.

Кар'єра

Існують два основних шляхи, щоб стати дворецьким. Перший — зі сфери управління. Другий шлях — зі сфери обслуговування.

Що далі? Найчастіше керуючий будинком — кінцева позиція. Тому що особливих обмежень за віком у професії немає, люди намагаються триматися за місце, поки вистачає сил. Є випадки, коли, попрацювавши кілька років керуючим великим приватним маєтком, людина відкриває власний готель або пансіонат.

Освіта

Одна з основних вимог до кандидата у дворецькі — вища освіта і вік від 30 років. Людина молодше не володіє необхідним життєвим досвідом і не зможе керувати людьми та господарством. Вищу освіта мати необхідно, перевага віддається інженерам або менеджерам.

Вступникам, які обирають майбутню професію та готуються до вступної кампанії, радимо скористатись докладною покроковою інструкцією зі вступу до навчального закладу. За допомогою цієї інструкції ви зможете вибрати спеціальність та ЗВО, підготуватись до іспитів, розібратись в правилах і нюансах вступу, зібрати всі документи та не пропустити терміни їхньої подачі.

Усі ЗВО/ВНЗ в Києві, а також коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві


Інші професії в категорії «Сфера обслуговування»