Дворецький

Категория: Сфера обслуговування

Керуючий заміським маєтком координує роботу персоналу, стежить за справністю інженерних систем будинку, веде бюджет (загальні господарські витрати), при необхідності керує будівництвом нових об'єктів. В "кращих будинках" за цією людиною ще й представницька робота: зустріч і розміщення гостей, організація званих вечерь і банкетів (в цьому випадку його часто називають дворецьким).

Специфіка професії

На ринку праці на послуги цих фахівців стійкий попит: все більше людей розуміють, що жити в заміському будинку зручніше, ніж у мегаполісі. Будь-яке кадрове агентство, яке спеціалізується на підборі персоналу для роботи в родині, розміщує такі вакансії.
Вимоги до кандидатів - жорсткі. Сучасні дворецькі проходять більш суворий відбір і контроль, ніж топ-менеджери у великих корпораціях.

Місце роботи

Приватні будинки.

Особисті якості

  • тактовність і почуття власної гідності;
  • інтелігентність;
  • переконливо і твердість;
  • абсолютна чесність;
  • відповідальність та вміння постояти за себе і своїх підлеглих.

Кар'єра

Існують два основних шляхи, щоб стати дворецьким. Перший - із сфери управління. Другий шлях - зі сфери обслуговування.

Що далі? Найчастіше керуючий будинком - кінцева позиція. Тому що особливих обмежень за віком у професії немає, люди намагаються триматися за місце, поки вистачає сил. Є випадки, коли, попрацювавши кілька років керуючим великим приватним маєтком, людина відкриває власний готель або пансіонат.

Освіта

Одна з основних вимог до кандидата у дворецькі - вища освіта і вік від 30 років. Людина молодше не володіє необхідним життєвим досвідом і не зможе керувати людьми та господарством. Вищу освіта мати необхідно, перевага віддається інженерам або менеджерам.

Усі ЗВО (вузи) в Києві, а також коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві


Інші професії в категорії «Сфера обслуговування»