Школи

Початкова приватна гімназія «Альфа»Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Заробляння грошей і не більше. Провчившись рік перевела дитину в іншу школу. Сам договір про навчання з юрид.сторони зовсім липовий, йде постійне заробляння грошей. Мало місце пропадання великих сум коштів, які батьки оплачували за навчання передаючи їх одній відомій вчительці. Саме навчання нічого більшого звичайної школи, проте невеликі групи та додатковий контроль за дитиною, свої переваги звичайно мають. Вчителька з німецької - чудова, решта - як Вам повезе.

,

Нахабний совок в усіх його егресивних проявах. Не губіть дітей. Тут заробляють гроші на лохах.

,

Скажу так-не я навчаюся в приватній школі, а навчається мій син. Із великим задоволенням він йде навчатися. Знання ( 3 клас ) в нього кращі від інших сусідських дітей . Тому подяка і вчителям, і директору.

,

Абсолютно штучне середовище, де на першому місці рейтинги, бали, а не дитина насправді. Не губіть дітей разом з безглуздою освітньою системою і людьми, які просто заробляють гроші.

,

Як і в будь якого явища є дві сторони так само і з приватними школами . Після року навчання в цій школі пересвідчилась у загальновідомих речах: 1.Катастрофічно бракує спеціалістів (вчителі-глибоко травмовані з дитинства люди, які продукують "слухняних" невдах , бо розвиток дитини, як вільної особистості для них життєво небезпечний). 2.Закрита школа - не тільки захищає вашу дитину від "неблагонадійного" середовища, а й дозволяє так званим "вчителям" знущатися над нею , використовуючи фізичне насилля (ніхто ж не побачить, а дитину легко зробити неадекватною, брехливою та ін.) 3.Без особистого контролю за навчальним процесом з поступовим переходом до повної самостійності успішності не буде. А в "колгоспі" поки наглядач стоїть доти йде робота.

,

Вступаючи до цієї школи будьте максимально уважні вивчайте статут, підписуйте з ними договір, вимагайте рахунок для оплати, якщо не хочете бути обдурені. Насправді тут платять величезні суми за навчання, але цього вам ніхто не скаже наперед. Окрім вступного внеску 250-500$ (як для кого) ви будете оплачувати 1950 грн. 12 місяців + чай, цукор, серветки, вода, канапки на 2 рази поїсти, бо харчування жахливе. Та найгірше вчителі, які часто змінюються, бо не дають ради з дітьми і насправді без репетиторства і індивідуальних занять справа не йде. А це вартує 4000тис. грн. місяць. Саме звідти й будується рейтинг школи. Ніхто дитині не пояснить і не попрацює з нею тому , що зарплати такі ж як і у звичайних школах. Всі голодні й лицемірні, а свою нереалізованість компенсують самоствердженням на маленьких дітях, бо ті ще не вміють захищатись, але нещирість відчувають. Помилково вважати, що проблема кадрів відсутня у приватних школах і тут працють чесно за мізерну зарплатню.

,

пані марія і пані руслана жахливі

,

Дуже задоволена малий навчається вже чотири роки .Вдячна пані Вірі за тепле відношення до дитини.Рівень знань високий , один недолік харчування.

,

справді, ця приватна початкова школа є у приміщенні державного садочку вже 13 років (на той час садочок був нерентабельний, а от територія довкола нього - інша справа, ласий шматочок землі для багатьох). загалом "Альфа" вже існує понад 15 років і, напевне, саме своїм існуванням дошкуляє багатьом :)

,

Зимою холодно,харчують жахливо. Рівень знань порівняно високий,але навчання до 17.40 тому про гуртки можна думати після 18.30,якщо дитина ще буде в силі. Домашніх завдань як таких не задають,бо на протязі дня все опрацьовують в класі(хіба вірші вивчити). А взагалі, хотілось би більшої людяності і дбайливого відношення до дітей за такі гроші!

,

Приватна школа не повинна бути у приміщенні дитячого садочку. Вона не відповідає стандартам!

,

Пані Руслана - справді найкраща!!! І школа дуже хороша

,

задоволена пані руслана пані галина пан микола пан роман пані ліля пані івсі викладачі та пані марія

,

дуже задоволена пані руслана ви найкраща


Залишити відгук

Усі школи у Львові, а також дитячі садки у Львові, робота у Львові