Оцінка відвідувачів
(по 35 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте школу і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Школа "Відродження"
Плюси та Мінуси

+
Хороший рівень навчання.
Хороша адміністрація.
Багато розвиваючих гуртків(карате,кікбокс,танці,балет,гімнастика,йога).
Велика територія(Спортмайданчик,парк,качелі)
Багато хороших вчителів.
-
Відсутність дослідів(на уроках:Хімії,Біології,Фізики).
Туалети в поганому стані(Старенька прибиральниця)

,

Жахлива школа, все розвалене. На всю школу неприємний запах . Старі коври, двері, столи... Школа залишилася у далекому 2002 році...Опалення немає , дитина 2 дні на уроках посидить і може простуду заробити . Їжа погана, вчителі більш менш.
Хамовите, не виховане керівництво школи, з радянським підходом до вирішення будь яких питань.
Ця школа немає майбутнього. Просто немає слів , що майже у 2019 існує такий заклад та безлад.

,

Ця приватна школа жах!! Антисанітарія, совок, діти їдять помиї!
Адміністрація школи не педагоги, не люди. Нічого не роблять для дітей. Хамовитість, лайка, верещання на дітей, приниження гідності дітей і батьків, конфліктність, це все про керівництво школи.

,

Провчився в цій школі 11 років, закінчив навчання в 2018. Хороша, маленька, приватна школа з чудовими і привітними вчителями. Особливо хочеться відзначити Оксану Ігорівну (вчитель математики), Павла Івановича (вчитель історії) та Олену Михайлівну (вчитель англ. мови). Ніколи не бачив, щоб в коридорах бились учні, в їдальні готують смачно, взимку завжди є опалення. Не шкодую, що пішов у цю школу.

,

Ці чудові діти разом із своїм класним керівником, яку вони звуть О. І.( Оксана Ігорівна) створили не просто клас , а справжню родину , де панує дух гармонії і дружби. Насправді вони всі різні, але за ці 11 років вони навчились працювати над своїми відносинами і стали одним цілим.Чотири медалісти високий рейтинг ЗНО, і міцна дружба - респект усім!!! А саме : директору ПШГ "Відродження" м. Львова- Щербан О.В. за її великий талант керівника і педагога, усім вчителям за те , що передали нашим дітям свої знання, батькам , які завжди були поруч! Дякую усім! А випускникам я бажаю досягти всіх вершин професійності у майбутньому , бути щасливими і нести цю гармонію , що панує зараз між ними у світ дорослих. І нехай Бог завжди буде поруч!

,

Найкраща школа - гімназія "Відродження". Я вдячна педагогам за те, що наша дочка хоче йти до школи кожного дня

,

Школа жахлива.Свинське відношення до дітей.

,

Школа жахлива прийшов після 4 класу. Вчителі жахливі вбивають всю індивідуальність в дітях. Я збираюсь її змінити.

,

Школа клас ! Вичеті пояснюють все що не зрозуміло дуже добре! Вчителька з математики і інформатики - Оксана Ігорівна просто супер . Хочете щоб дитина стала айтішніком вам у цю школу. Їжа кожен день інша, доречі вона смачна. РЕКОМЕНДУЮ! НЕ ПОЖАЛІЄТЕ!

,

Школа- розруха!
Адміністрація - жахливі жінки!

,

школа жахлива вчителі ужас кричать вживають погані слова при дітях.незрозуміло пояснюють шкільний матеріал ...

,

Тут Ваших діток нічого не навчать!!! Всюди хаос, ніякої організації процесу навчання, санітарні умови жахливі, викладачі хамовиті і наглі, будівля стара, з вікон дує, парти поламані, підлога всюди вкрита старими запиленими килимами, столова - це взагалі окреме питання. Не знаю, куди вкладають щомісячні кошти, сплачені батьками за навчання.

,

Школа жахлива. Все обшарпане , поломане, старе. На підлогах старі килими (з дому поприносили))), партам десятки років, дверям також. В їдальні помиї. Хамовитість директорки та її замів вражає! Єдиний позитив це спортивні секції, але це заслуга іншої організації та тренерів.Єдине місце, де приємно бути це спортзал.
Оплату піднімають, а нічого не роблять. Це дира! Не віддавайте туди дітей. Є державні школи у десятки разів кращі.
А ви пане директор та її прибічники будьте добрішими та не такими меркантильними! Зробіть щось для дітей!!!

,

Дописати про школу можу лише погане...

,

Навчаємось 2 рік. Санітарний рівень жахливий, часто на всю школу "пахне" туалет. Килим 10 річної давності і такої ж пильності.. Харчування - так собі.... багато разів пропонували змінити фірму, що обслуговує, але видно, що тут "всі свої":(. В одному з класів тече стеля під час дощу, більшість вікон потребують заміни. На вигляд школі років 100, старі та майже розвалені меблі, льодяна вода в крані туалету, відсутність туалетного паперу, рушників, серветок. Вчителі залякані невихованою і хамовитою директоркою. Найкраще що є в цій школі - залишки чудового викладацького складу, який теж не витримує та розвалюється. Тримаємось тільки за класного керівника, групу продовженого дня ( яка стає все жаливіша) і наявність гуртків в школі. Але, якщо покращень протягом цього навчального року не відбудеться - будемо міняти школу на іншу. Можливо, колись ця школа і була однією з кращих, але точно не зараз. На початку навчального року з паралельного класу пішло 5 дітей.... з нашого протягом року 2.

,

Школа надзвичайно хороша! Вчителі добре навчають, у школі чисто та затишно! Шкідливої їжі не продають. Кожного місяця екскурсії: в музеї, в інші міста, на майстер класи!! Є гуртки зі співів, з карате, з гітари... За дітьми приглядають.
Якщо хочете йти в цю школу, не пожалієте))

,

Якщо хочете здобувати добрі знання зі спокоєм в душі,то вам НЕ в Відродження.Закінчую тут х клас і переходжу в іншу школу.Прийшла я туди в 2 класі,і якщо тоді школа мені здавалась ідеальною,то зараз це жахлива школа.Харчування окрема тема.Не думаю,що приємно їсти ЦЕ.В їдальні продають поп корн,туки і ін.не здорові предмети.Вчителів можу виділити вч.англ.мови Олену Михайлівну,вч. Інформатики Оксану Ігорівну,а також вч. Укр мови і літератури,географія і зарубіжна літ. Класний керівник жахливий,іншого як сказали не дадуть.Екскурсії майже нема.Тільки не цікаві,а-ля музеї,театри і філармонія. З 2012 року тут дуже вче помінялось.Прийшло купу вчителів які працюють тільки заради зарплати.Санітарний рівень на нулі.Брудні туалети,а прибиральниці більше 80 років.Якщо хочете йти в цю школу,НЕ треба.Пожалієте!

,

Класний керівник (початкова школа) - просто чудова. На якість навчання нарікань немає. Група продовженого дня є, уроки з дітьми роблять, якісь гуртки є.
Харчування - дуже і дуже так собі.
Матеріальне забезпечення жахливе, складається враження, що директор господарською частиною займатись не бажає і відкрито займає позицію "вам не подобається - є багато інших шкіл". Діалогу з батьками не ведеться і жодної ініціативи спільно вирішувати проблеми нема. Дуже шкода, хотілося би бачити в приватній школі інше ставлення.
Половина батьків планує забирати дітей після кінця 4 класу.

,

Наш класний керівник Любов Іванівна - це вчитель від Бога!!!!!!!

,

Найкраща школа яку можна знайти для дитини! Мій син провчився там 11 років та донька 11. Не жалкую анітрохи!

,

Не школа, а міні бар!
У їдальні продають поп-корн, печенько Тук і купа різного непотребу. Щеб пиво почали продавати. Усі дити купляють цю трутку і псують свої організми. Підходили і скаржились, але ніхто не реагує.

,

деякі класні керівники не люблять своїх учнів. А в відповідь учні не навидять своїх класних

,

Найкраща школа!!!!
Дуже хороші вчителі, а особливо з англ.м. Олена Михайлівна і з матем. Оксана Ігорівна !!!!! та інші !!!
Я дуже щаслива , що я навчаюся саме в цій школі))) ( завдяки мамі)))))) =*

,

викладачі англ- мови міняються як перчатки- з математики в молодших класах не рішають задачі. програма з математики не пристосована до інших шкіл і оплату за навчання піднімали що 3 місяці

,

Ви собі навіть не уявляєте , яка страшна людина, директор цієї школи. Вона за гроші іде по головам, в прямому значенні цього слова. Вчителі хороші - це факт. Вони докладають максимум зусиль ,щоб навчити.

,

Школа СУПЕР!!!

,

Школа хороша особливо вчителі англ.мови Зоя Максимівна і вчитель математики Олександра Йосипівна і Неля Миколаївна.

,

Прекрасна школа!!!Прекрасне харчування,гуртки, група продовженого дня до 18.00. Не багато дітей в класі (до 7-20) Добре відношення до дітей,враховують побажання батьків,дбають за свою репутацію.Вчителі дуже добрі,але інколи бувають і не дуже.З 8 класу видають степендію.

,

дуже хороші вчителі.особливо вч. анг.м.-Зоя Максимівна вч укр.мови та літератури Любов Іванівна

,

школа гарна особливо хороші два вчителі з історії ульяна михалівна та павло іванович

,

Школа просто супер !!!

,

Це чи не єдина школа у Львові,де працюють дуже кваліфіковані вчителі ще "старої школи".Діти отримують достойні знання.У нас був гіркий досвід "елітних шкіл".Ця школа не позиціонує себе елітною,але освіта тут краща.

,

гіршої школи не бачили

,

Дійсно школа людська! Прекрасне харчування,гуртки, група продовженого дня до 18.00. Не багато дітей в класі (до 14-16) Нормальне відношення до дітей,враховують побажання батьків,дбають за свою репутацію. Шкода нема шкільного автобуса...

,

Дуже хороша школа із власними традиціями.Компетентні вчителі,хороший рівень англійської,прекрасна початкова освіта.Великі плюси-власна їдальня,лікар та гуртки.

Див. також:
Зворотній зв'язок