Художник-ілюстратор

Працює над книжковими ілюстраціями. Ілюстратору не обійтися без знання спеціальних складних технік: офорт, акватін і т.п. Хоча буває, що ілюстрація - просто малюнок олівцем. У роботі ілюстратор використовує комп'ютер, частіше за все з його допомогою робиться макет на художній матеріал. Ілюстратор повинен: вміти робити ескізи (так, щоб на них не витрачалось занадто багато часу, але було зрозуміло, як буде виглядати результат), тверезо розраховувати свої сили, справлятися з роботою в термін і показувати ескізи в потрібний момент; вміти запропонувати два варіанти, які значно відрізняються один від одного, закінченої картинки, без того, щоб їх створення ставало подвійною роботою. І головне: він повинен мати яскраво виражений і передбачуваний стиль.

Специфіка професії

Плюси професії

  • Творча професія, дає можливість виразити себе.

Мінуси професії

  • Робота над створенням портфоліо вимагає досить тривалого проміжку часу. Ілюстратор рідко має можливість відрекомендуватися замовнику особисто, і повинен розповісти про себе своїми картинками.

Місце роботи

Видавничі будинки, художні агентства.

Особисті якості

Талант, багата фантазія.

Кар'єра

Керівник творчої групи, директор художнього агентства.

Освіта

Вища художня освіта.

Вступникам, які обирають майбутню професію та готуються до вступної кампанії, радимо скористатись докладною покроковою інструкцією зі вступу до навчального закладу. За допомогою цієї інструкції ви зможете вибрати спеціальність та ЗВО, підготуватись до іспитів, розібратись в правилах і нюансах вступу, зібрати всі документи та не пропустити терміни їхньої подачі.

Усі ЗВО/ВНЗ в Києві, а також коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві


Інші професії в категорії «ЗМІ, видавництво, поліграфія»