Друкар

Загальна характеристика професії

Готує машину і матеріал до друкування. Заправляє машину папером, заливає фарбові ящики фарбою. Регулює друкарський апарат. Веде процес друкування і намотування продукції у рулон. Усуває неполадки в роботі, проводить чищення і змащення машини.

Вимоги до індивідуальних особливостей фахівця

Поєднання високої концентрації та розподілу уваги, спостережливість, наочно-дієве мислення, тонке розрізнення кольорів, просторова уява.

Медичні протипоказання

Стійке зниження зору, сприйняття кольору. Захворювання шкіри, дихальних шляхів, органічні захворювання центральної нервової системи, порушення рухових функцій, хвороби внутрішніх органів, вегетативна дисфункція.

Вимоги до професійної підготовки

Повинен знати технічні вимоги до друкарських форм, способи коректування кольору фарби відповідно до оригінала; сорти та властивості паперів і фарб, приймання регулювання друкарської машини.

Вступникам, які обирають майбутню професію та готуються до вступної кампанії, радимо скористатись докладною покроковою інструкцією зі вступу до навчального закладу. За допомогою цієї інструкції ви зможете вибрати спеціальність та ЗВО, підготуватись до іспитів, розібратись в правилах і нюансах вступу, зібрати всі документи та не пропустити терміни їхньої подачі.

Дивіться також усі ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, курси в Києві, репетиторів в Києві, тренінги в Києві, роботу в Києві.


Інші професії в категорії «ЗМІ, видавництво, поліграфія»