Про Школу Clever Kids в Riviera Villas


ЕКО-ПРОСТІР

При створенні Clever Kids Riviera Villas використані кращі еко-технології, матеріали і підходи, завдяки яким діти знаходяться в затишному просторі, яке спонукає їх пізнавати і проявляти природну цікавість і створює психологічно комфортну, приємну, дружню для учня атмосферу. Унікальне місце розташування в сосновому лісі робить дитячий садок і школу вибором №1 для еко-навчання діток від 3 до 9 років.

Навчальні ПРОСТІР

Замість звичних парт і дошки - територія свободи і натхнення: інтерактивне навчальне простір, в якому хочеться вчитися і пізнавати світ, безпечна майданчик, а також канатний парк для задоволення Вашого ребенка.Наше простір вміє говорити. Щодня воно стверджує: «Ти здібна дитина! У тебе все вийде! У тебе вірять, тебе цінують і поважають! "

СИСТЕМА НАВЧАННЯ

Авторська система, по якій навчаються діти в Clever Kids об'єднує ключові аспекти педагогіки Монтессорі, системи освіти STEAM і сучасних досліджень в сфері раннього розвитку. Такий підхід дозволяє учням вивчати, аналізувати, експериментувати, ламати стереотипи і виходити за рамки шкільних предметів в активній і цікавою їм формі.

БЕЗПЕКА

Ви можете бути впевнені, що Ваш малюк в безпеці, адже будівля і територія еко-школи знаходяться під постійним наглядом професіоналів незалежної охоронної компанії. У садку діє система пропуску за електронними картками, які видаються кожному співробітнику і батьків для входу на територію Clever Kids Riviera Villas.

ТЕРИТОРІЯ ШКОЛИ

Середа Clever Kids надає безліч можливостей для творчості і експериментів: унікальне місце розташування в сосновому лісі, продуманий еко-дизайн, якісні матеріали, сучасний дитячий майданчик, а також інтерактивні зони для відпочинку. Продумано кожну деталь, щоб спонукати цікавість і заохочувати інтерес до навчання і спілкування. Один із принципів еко-школи - "open door policy" (можливість вибору місця для роботи). У класі передбачені місця для роботи за столом, на килимі, на кріслі в зоні відпочинку, індивідуально і в групі.

З більш детальною інформацією можна ознайомитися за посиланням: http://cleverkids-riviera.com.ua/

Оцінка відвідувачів
(по 1 коментарю)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте школу і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Дуже цікавий садочок для дітей. З нетерпінням чекаємо з чоловіков да донечкою на відкриття! Особливо заінтригував мотузковий парк прямо у лісі та надзвичайно чисте повітря... А самій захотілося знову стати дитиною :)

Див. також:
Зворотній зв'язок