Машиніст електропоїзда

Керує рухом електропоїзда, оцінює технічний стан складу і при необхідності усуває несправності.

Специфіка професії

Машиністу потрібно мати залізне здоров'я: керування електропоїздом - робота шкідлива. Це велике навантаження на зір і слух, вплив електромагнітного випромінювання і вібрацій, пилове повітря (у тому числі і металевий пил, особливо в метро). Не випадково робочий день машиніста (чи ніч) починається з обов'язкового медогляду: перевірки тиску, температури, серцевої діяльності, тесту на алкоголь.

Місце роботи

Метрополітен.

Особисті якості

Впевненість у собі.

Кар'єра

Обсяг пасажирських перевезень постійно зростає, лінії розвиваються, тому приміські потяги і метро відчувають постійну потребу в машиністи і помічниках. Але, перш ніж пов'язати своє життя з керуванням електропоїздом, слід знати: це робота не на рік-два. Для того, щоб стати «своїм» на залізниці, їй доведеться присвятити більшу частину життя

Освіта

Середня професійна.

Вступникам, які обирають майбутню професію та готуються до вступної кампанії, радимо скористатись докладною покроковою інструкцією зі вступу до навчального закладу. За допомогою цієї інструкції ви зможете вибрати спеціальність та ЗВО, підготуватись до іспитів, розібратись в правилах і нюансах вступу, зібрати всі документи та не пропустити терміни їхньої подачі.

Усі ЗВО/ВНЗ в Києві, а також коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві


Інші професії в категорії «Транспорт, автобізнес»