Випробувач

Перевіряє справність і зручність в експлуатації нових моделей і експериментальних зразків різноманітних машин, механізмів, приладів, агрегатів, установок у всіх можливих режимах їх роботи при різних механічних, кліматичних, гідравлічних, електромагнітних, дозиметричних або радіаційних впливах.

Специфіка професії

Робота пов'язана з певним ризиком для здоров'я і життя людини. Передбачає ненормований графік. На такі умови йдуть в основному чоловіки.

Місце роботи

Випробувальні станції, полігони і лабораторії, науково-дослідницькі інститути, конструкторські бюро, проектні та виробничі установи, космічні станції й кораблі.

Особисті якості

Гарне здоров'я, любов до техніки, пунктуальність, відповідальність, сміливість, схильність до виправданого ризику, стійкість до стресів, вміння концентрувати увагу на конкретній задачі, швидкість реакції в екстремальних ситуаціях.

Освіта

Вища. Спеціальності: Випробування та експлуатація авіаційної та ракетно-космічної техніки, Проектування та технологія електронних засобів, Радіотехніка та ін.

Вступникам, які обирають майбутню професію та готуються до вступної кампанії, радимо скористатись докладною покроковою інструкцією зі вступу до навчального закладу. За допомогою цієї інструкції ви зможете вибрати спеціальність та ЗВО, підготуватись до іспитів, розібратись в правилах і нюансах вступу, зібрати всі документи та не пропустити терміни їхньої подачі.

Усі ЗВО/ВНЗ в Києві, а також коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві


Інші професії в категорії «Охорона, безпека, поліція»