Водій таксі

Загальна характеристика професії

Людина, яка керує таксі.

Посадові обов'язки

Ідеальним кандидатом є людина, яка знає специфіку цієї діяльності не з чуток і має досвід хоча б приватного перевезення. Звичайно, водій повинен добре орієнтуватися в місті, щоб, вибираючи оптимальний маршрут руху, економити час клієнта. Найбільша кількість замовлень надходить вранці, коли люди поспішають на роботу, і вночі з 12 до 3 годин, коли в настільки пізній час іншої можливості, крім як на таксі, дістатися додому неможливо. Професія таксиста вимагає не лише високого класу водіння, але й деяких навичок спілкування з людьми. Таксист повинен бути абсолютно коректним і тактовним у спілкуванні з клієнтами. Йому слід бути акуратним.

Кваліфікаційні вимоги

Відповідно правил ліцензій, до перевезення можуть бути допущені лише ті водії категорії «В», які провели за кермом не менше трьох років.

Вступникам, які обирають майбутню професію та готуються до вступної кампанії, радимо скористатись докладною покроковою інструкцією зі вступу до навчального закладу. За допомогою цієї інструкції ви зможете вибрати спеціальність та ЗВО, підготуватись до іспитів, розібратись в правилах і нюансах вступу, зібрати всі документи та не пропустити терміни їхньої подачі.

Усі ЗВО/ВНЗ в Києві, а також коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві


Інші професії в категорії «Транспорт, автобізнес»