Пожежник

Категорія: Охорона, безпека, міліція

Пожежний завжди напоготові. Дзвінок в пожежну частину, сигнал "Тривога" - і ось вже потрібно стрибнути в машину і мчати туди, де бушує полум'я. Час з моменту відправлення машин до прибуття на точку НП в середньому становить 5 хвилин. На місці пожежі пожежники діють за ситуацією. В першу чергу евакуюють людей. Начальник варти робить запит на додаткові кошти, якщо вони необхідні. Далі загін діє практично у бойовій обстановці - розгортає пожежні рукава, виводить стволи (брандспойти) на вогнь. Коли пожежу ліквідовано, бригада повертається в пожежну частину.

Специфіка професії

Звичайно, пожежі високої категорії складності трапляються рідко, але навіть у найспокійніші години пожежна охорона не спить. Весь день розписаний майже по хвилинах. Після зміни варти вивчення телефонограм та розпоряджень. Постійно доводиться тренуватися на пожежній вишці, виконуючи черговий підйом, перевіряти пожежно-технічне озброєння, бойовий одяг і спорядження.

Місце роботи

Пожежні частини.

Особисті якості

Щоб стати пожежником, потрібно в першу чергу мати відмінне здоров'я і відповідний вік (від 18 років).

Кар'єра

Пожежні частини - бюджетна структура, і доходи тут невеликі. Втім, виплачують грошові премії та видають нагороди, наприклад, "За відмінну службу" або "За виконання поставлених завдань при рятуванні людей".

Усі ЗВО/ВНЗ в Києві, а також коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві


Інші професії в категорії «Охорона, безпека, міліція»