Кінолог

Категорія: Охорона, безпека, міліція

Займається розведенням і дресирує собак. Досконально вивчає генеалогічне дерево батьків майбутніх щенят, спираючись на результати схрещування близькородинних організмів, визначає, яким чином можна «вивести» і розвинути певні якості у собак. У роботі використовує новітні досягнення в галузі генетики, зоотехніки, ветеринарії, зоології, зоопсіхологіі, зоодієтологіі і комплексної дрессури. Існує кілька спеціалізацій собаківництва: службове (військове, вартове, вівчарське, їздове, патронажне та ін/), мисливське (промислове і спортивне), декоративне.

Специфіка професії

На навчально-дресирувальних майданчиках готує собак-рятувальників, поводирів для сліпих, службово-розшукових собак. Навчає їх ншукати вибухові та наркотичні речовини. Інструктує власників собак, як дресирувати їхніх домашніх улюбленців.
Бере участь у національних і міжнародних виставках, змаганнях, конкурсах і оглядах собак. Співпрацює з клубами любителів собак, обмінюється з колегами селекційними новітніми технологіями.

Місце роботи

Управління внутрішніх справ, митна і прикордонна служба, науково-дослідницькі інститути та лабораторії, розплідники для розведення собак, клуби собаківників.

Особисті якості

Любов до собак, відсутність алергії на собачу шерсть, певна сміливість при роботі з різними собаками, доброзичливість, терплячість.

Кар'єра

Можливий оклад плюс гонорар.

Освіта

Вища (спеціальність «зоотехніка», спеціалізація «кінолог»).

Усі ЗВО/ВНЗ в Києві, а також коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві


Інші професії в категорії «Охорона, безпека, міліція»