Кінолог

Займається розведенням і дресирує собак. Досконально вивчає генеалогічне дерево батьків майбутніх щенят, спираючись на результати схрещування близькородинних організмів, визначає, яким чином можна «вивести» і розвинути певні якості у собак. У роботі використовує новітні досягнення в галузі генетики, зоотехніки, ветеринарії, зоології, зоопсіхологіі, зоодієтологіі і комплексної дресури. Існує кілька спеціалізацій собаківництва: службове (військове, вартове, вівчарське, їздове, патронажне та ін/), мисливське (промислове і спортивне), декоративне.

Специфіка професії

На навчально-дресирувальних майданчиках готує собак-рятувальників, поводирів для сліпих, службово-розшукових собак. Навчає їх шукати вибухові та наркотичні речовини. Інструктує власників собак, як дресирувати їхніх домашніх улюбленців.
Бере участь у національних і міжнародних виставках, змаганнях, конкурсах і оглядах собак. Співпрацює з клубами любителів собак, обмінюється з колегами селекційними новітніми технологіями.

Місце роботи

Управління внутрішніх справ, митна і прикордонна служба, науково-дослідницькі інститути та лабораторії, розплідники для розведення собак, клуби собаківників.

Особисті якості

Любов до собак, відсутність алергії на собачу шерсть, певна сміливість при роботі з різними собаками, доброзичливість, терплячість.

Кар'єра

Можливий оклад плюс гонорар.

Освіта

Вища (спеціальність «зоотехніка», спеціалізація «кінолог»).

Вступникам, які обирають майбутню професію та готуються до вступної кампанії, радимо скористатись докладною покроковою інструкцією зі вступу до навчального закладу. За допомогою цієї інструкції ви зможете вибрати спеціальність та ЗВО, підготуватись до іспитів, розібратись в правилах і нюансах вступу, зібрати всі документи та не пропустити терміни їхньої подачі.

Усі ЗВО/ВНЗ в Києві, а також коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві


Інші професії в категорії «Охорона, безпека, поліція»