Особистий охоронець

Охоронці вища каста охоронного бізнесу. Шлях від співробітника охорони до особистого охоронця vip-персони займає не менше п'яти-семи років наполегливої праці. Щоб отримати атестат кваліфікованого охоронця, необхідно пройти спеціальні курси і підтверджувати свої навички на щорічних кваліфікаційних змаганнях.

Специфіка професії

Охоронець — людина залізної самодисципліни. Все його життя організовано так, щоб виконувати роботу якнайкраще. Він не може дозволити собі розслабитися. Здатність охоронця заздалегідь прорахувати небезпечні ситуації цінується набагато вище, ніж миттєва реакція на небезпеку.

Місце роботи

Приватні охоронні підприємства.

Особисті якості

Розвинута інтуїція, рефлекси, відпрацьовані до автоматизму, постійна готовність до небезпеки і миттєва реакція — відмітні риси охоронця.

Освіта

Щоб стати досвідченим охоронцем, необхідно пройти спеціальні програми підготовки. Зараз діє достатня кількість навчальних курсів і шкіл, які випускають таких фахівців.

Вступникам, які обирають майбутню професію та готуються до вступної кампанії, радимо скористатись докладною покроковою інструкцією зі вступу до навчального закладу. За допомогою цієї інструкції ви зможете вибрати спеціальність та ЗВО, підготуватись до іспитів, розібратись в правилах і нюансах вступу, зібрати всі документи та не пропустити терміни їхньої подачі.

Дивіться також усі ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, курси в Києві, репетиторів в Києві, тренінги в Києві, роботу в Києві.


Інші професії в категорії «Охорона, безпека, поліція»