Інкасатор

Категорія: Охорона, безпека, міліція

В обов'язки інкасатора входить прийом грошей від організацій для здачі їх в банк. Але так як гроші потрібно не лише прийняти і оформити, але й доставити в банк в цілості, до бригади інкасаторів разом з касиром входять охоронці та водій. Та й сам інкасатор повинен прекрасно володіти зброєю і мати відповідну ліцензію.

Специфіка професії

Є у роботі інкасатора й труднощі. В першу чергу фізичне навантаження: часто доводиться перевозити важкі мішки з дріб'язком, золото, величезні упаковки з купюрами. Хоча сучасний бронежилет важить всього 3-4 кг, тим не менш досить важко носити його цілий день, у будь-яку погоду. Додайте ще сюди зброю: пістолет, а інколи і автомат. Інша складність - психологічна. Працювати з великими сумами, маючи в руках вогнепальну зброю, можуть не всі, тому інкасатори знаходяться під постійним наглядом фахівця-психолога, який стежить за ситуацією в колективі і психологічним станом кожного співробітника.

Місце роботи

Інкасатори працюють в державній службі інкасації, спеціальних службах комерційних банків, небанківських кредитних організаціях і приватних охоронних підприємствах.

Особисті якості

Перше і найголовніше - порядність. Важлива моральна стійкість і вміння уживаютися в колективі. І нарешті, необхідно, щоб було бажання постійно вдосконалюватися.

Кар'єра

Зарплата інкасатора не дуже висока, особливо якщо врахувати, що робота пов'язана з ризиком і небезпекою для життя. Графік роботи може сильно змінюватися: звичайний робочий день, дві доби, через двоє і т. п.

Освіта

Як правило, інкасатору не обов'язково мати вищу освіту, тим більше з якоїсь певної спеціальності. Звичайно, в плюс буде юридична, спортивна або військова освіту, але в кінцевому рахунку вирішальним виявляється інше: фізична форма і «чиста» біографія. Однак пройти професійне навчання все-таки доведеться. Один з необхідних документів для отримання ліцензії приватного охоронця - диплом (сертифікат) про закінчення курсів спеціальної підготовки.

Усі ЗВО/ВНЗ в Києві, а також коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві


Інші професії в категорії «Охорона, безпека, міліція»