Суддя

Категория: Право, політика Охорона, безпека, міліція

Головне завдання судді - винесення вироку. Прийняти остаточне рішення суддя повинен самостійно, без порад і підказок - вислухавши всі зацікавлені сторони і відійшовши до дорадчої кімнати. Там, наодинці (заборонені навіть телефони) зі справою, яка розглядається, у судді дозріває остаточний вирок чи постанова.

Специфіка професії

У суддів дуже велике навантаження, не завжди вдається відпочити навіть у вихідні. Із-за цього у багатьох не складається особисте життя. Чоловік може повністю присвятити себе роботі, а жінці треба набагато більше уваги приділяти дому та сім'ї, тому на них лягає подвійне навантаження. При цьому в судовій системі представниць прекрасної статі близько 80%. Чоловіки тут сприймаються на "ура".

Місце роботи

Судові ділянки.

Особисті якості

Щоб стати суддею потрібно:

  • досконало знати юриспруденцію;
  • бути готовим до нестандартних ситуацій;
  • дуже добре знатися на людях;
  • бути уважним до дрібниць;
  • мати гарну інтуїцію;
  • не боятися брати на себе велику відповідальність.

Кар'єра

Судді отримують зарплату з бюджету. Окрім окладу виплачуються надбавки за стаж, клас, навантаження і т.п. Суддя не має права на комерційну діяльність, однак може бути викладачем, займатися наукою, літературою та іншими видами творчості.

Освіта

Без юридичної освіти стати суддею не вийде. І звичайно, якщо ви збираєтесь зайняти таку високу і почесну посаду, закінчувати потрібно престижний вуз з гарними освітніми традиціями (конкурс у цих вузах в середньому 9 чоловік на місце).

Усі ЗВО (вузи) в Києві, а також коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві


Інші професії в категорії «Право, політика»