Логіст

Логіст організовує доставку товара та його складування. Розробляє вигідну схему постачання в потрібне місце до потрібного часу і з мінімальними витратами. Аналізує ринок транспортних послуг, проводить розрахунки, шукає надійних партнерів, координує дії з виробниками, з відділом продажу, зі складом, готує документи для митниці.

Специфіка професії

У гарного логіста завжди є кілька варіантів доставки товару. У разі форс-мажорних обставин (затримка літака, ремонт автодороги, поломка потягу, проблеми з митницею) у нього є запасний шлях. Товар повинен бути доставлений в термін у будь-якому разі!

Місце роботи

Відділ або департамент логістики в будь-якій великій компанії, будь то мережа закусочних, взуттєвий магазин або молокозавод. Можна працювати в спеціалізованих логістичних компаніях, що пропонують послуги транспортування і складського зберігання стороннім фірмам.

Особисті якості

Бути логістов не так просто. Він відповідає за товар, і його помилка може дорого коштувати фірмі. Не поставлена вчасно продукція — прямі збитки. Відповідальність велика. Логіст вміє приймати нестандартні рішення, здатний діяти в умовах жорсткої нестачі часу, легко знаходить спільну мову і з вантажниками, і з водіями, і з працівниками митниці. У більшості фірм логісту доводиться працювати із зарубіжними партнерами і вільне володіння англійською мовою — одна з основних вимог до кандидатів на цю посаду.

Вступникам, які обирають майбутню професію та готуються до вступної кампанії, радимо скористатись докладною покроковою інструкцією зі вступу до навчального закладу. За допомогою цієї інструкції ви зможете вибрати спеціальність та ЗВО, підготуватись до іспитів, розібратись в правилах і нюансах вступу, зібрати всі документи та не пропустити терміни їхньої подачі.

Дивіться також усі ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, курси в Києві, репетиторів в Києві, тренінги в Києві, роботу в Києві.


Інші професії в категорії «Торгівля, логістика, ЗЕД»