Логіст

Категорія: Торгівля, логістика, ЗЕД

Логіст організовує доставку товара та його складування. Розробляє вигідну схему постачання в потрібне місце до потрібного часу і з мінімальними витратами. Аналізує ринок транспортних послуг, проводить розрахунки, шукає надійних партнерів, координує дії з виробниками, з відділом продажу, зі складом, готує документи для митниці.

Специфіка професії

У гарного логіста завжди є кілька варіантів доставки товару. У разі форс-мажорних обставин (затримка літака, ремонт автодороги, поломка потягу, проблеми з митницею) у нього є запасний шлях. Товар повинен бути доставлений в термін у будь-якому разі!

Місце роботи

Відділ або департамент логістики в будь-якій великій компанії, будь то мережа закусочних, взуттєвий магазин або молокозавод. Можна працювати в спеціалізованих логістичних компаніях, що пропонують послуги транспортування і складського зберігання стороннім фірмам.

Особисті якості

Бути логістов не так просто. Він відповідає за товар, і його помилка може дорого коштувати фірмі. Не поставлена вчасно продукція - прямі збитки. Відповідальність велика. Логіст вміє приймати нестандартні рішення, здатний діяти в умовах жорсткої нестачі часу, легко знаходить спільну мову і з вантажниками, і з водіями, і з працівниками митниці. У більшості фірм логісту доводиться працювати із зарубіжними партнерами і вільне володіння англійською мовою - одна з основних вимог до кандидатів на цю посаду.

Усі ЗВО/ВНЗ в Києві, а також коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві


Інші професії в категорії «Торгівля, логістика, ЗЕД»