Менеджер торгівельного залу

Загальна характеристика професії

Адміністратор торгівельного залу, старший продавець, завідувач секцією.

Посадові обов'язки

До обов'язків таких фахівців входить, перш за все, контроль і керівництво роботою групи продавців, продавців-консультантів, касирів. Досвід різних підприємств торгівлі показує, що оптимальний склад такої групи — більше 10 чоловік. В залежності від способу організації торгового процесу на різних підприємствах торгівлі, менеджер торгового залу може займатися складуванням і обліком товару, своєчасною подачею (викладкою) товару у торгівельний зал, оформленням відповідних документів. Приймання товару від замовника і його перевірка кількості та його якості звичайно входять в обов'язки товарознавця, але іноді цим також займається менеджер торгівельного залу. Окрім цього, він займається списанням, переоцінкою, резервуванням товару, бере участь в інвентаризації, веде класифікатор товару. На ньому лежить відповідальність за наявність цінників, за дотримання строків реалізації, за поповнення асортименту торгового залу, за своєчасні замовлення товару і багато чого іншого. Сюди ж входять і такі питання, як оформлення торгівельного залу. У магазинах оптової торгівлі менеджер торгівельного залу особисто працює з найважливішими клієнтами.

Кваліфікаційні вимоги

Вища психологічна, торгівельна освіта.

Вступникам, які обирають майбутню професію та готуються до вступної кампанії, радимо скористатись докладною покроковою інструкцією зі вступу до навчального закладу. За допомогою цієї інструкції ви зможете вибрати спеціальність та ЗВО, підготуватись до іспитів, розібратись в правилах і нюансах вступу, зібрати всі документи та не пропустити терміни їхньої подачі.

Дивіться також усі ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, курси в Києві, репетиторів в Києві, тренінги в Києві, роботу в Києві.


Інші професії в категорії «Торгівля, логістика, ЗЕД»