Менеджер по роботі з клієнтами

Загальна характеристика професії

Входить до десятка професій, які найбільше користуються попитом.

Посадові обов'язки

Клієнти бувають різними — корпоративними, ключовими, мережевими та іншими. І до всіх потрібно мати підхід. Особливо це важливо для іноземних компаній, де така посада існує вже дуже давно (у нас тривалий час вважалося, що з клієнтами можуть працювати усі: люди все ж таки). Пропонуються наступні посадові обов'язки: розвиток продажу дистриб'юторам і роздрібним мережам, ефективна взаємодія з іншими підрозділами компанії і клієнтами, участь у маркетингових акціях компанії. Потрібно мати досвід успішного продажу від двох років, знання основ маркетингу, гарне знання англійської мови бажано.

Кваліфікаційні вимоги

Вища торгівельна, психологічна, економічна освіта.

Вступникам, які обирають майбутню професію та готуються до вступної кампанії, радимо скористатись докладною покроковою інструкцією зі вступу до навчального закладу. За допомогою цієї інструкції ви зможете вибрати спеціальність та ЗВО, підготуватись до іспитів, розібратись в правилах і нюансах вступу, зібрати всі документи та не пропустити терміни їхньої подачі.

Дивіться також усі ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, курси в Києві, репетиторів в Києві, тренінги в Києві, роботу в Києві.


Інші професії в категорії «Маркетинг, реклама та PR»