Спеціаліст з ЗЕД

Фахівець, який працює у відділі ЗЕД, контролює всі операції, пов'язані із  зовнішньоекономічною діяльністю фірми. По суті, це економіст, який відповідає за оптимізацію закупівель або продажів.

Специфіка професії

В залежності від сфери діяльності, список обов'язків спеціаліста з ЗЕД може бути різним. Менеджер, який працює в компанії-імпортері, — це, простіше кажучи, закупник або байєр. Фахівець, який працює в експорті, — здебільшого продавець. У цьому криється основна відмінність двох різновидів професії.

Місце роботи

Торгові компанії.

Особисті якості

  • комунікабельність;
  • увага до деталей;
  • відповідальність;
  • чесність;
  • організованість.

Кар'єра

Почати кар'єру можна вже навчаючись на старших курсах. У цьому випадку вас, швидше за все, очікує позиція асистента спеціаліста з ЗЕД. Наступний крок — позиція економіста відділу ЗЕД. Сходинкою вище знаходиться провідний спеціаліст з ЗЕД, потім йде заступник керівника відділу ЗЕД. І, нарешті, керівник відділу ЗЕД.

Освіта

Вища економічна освіта. Спеціальність «Світова економіка».

Вступникам, які обирають майбутню професію та готуються до вступної кампанії, радимо скористатись докладною покроковою інструкцією зі вступу до навчального закладу. За допомогою цієї інструкції ви зможете вибрати спеціальність та ЗВО, підготуватись до іспитів, розібратись в правилах і нюансах вступу, зібрати всі документи та не пропустити терміни їхньої подачі.

Усі ЗВО/ВНЗ в Києві, а також коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві


Інші професії в категорії «Торгівля, логістика, ЗЕД»