Нанотехнолог

Категорія: Техніка, технології, виробництво

Займається науковими дослідженнями на атомному та молекулярному рівні, створює нові види матеріалів. Участь у створенні обладнання для досліджень і виробів з наноматеріалів. Об'єкти, з якими працюють вчені-нанотехнологи, величиною з одну мільярдну частину метра (нанометр), тому спостерігати і досліджувати їх можна лише за допомогою найпотужніших мікроскопів.

Специфіка професії

Сьогодні нанотехнологія є пріоритетною, стратегічно важливою областю для більшості розвинених країн. Наука в цій області стрімко розвивається. І молодим фахівцям ввімкнуто зелене світло для всебічного розвитку і реалізації своїх амбіцій. Для того щоб досягти успіху, доводиться працювати відразу в декількох напрямках, примиритися з ненормованим робочим днем і вірити в перемогу. Потрібно бути готовим до довгого очікування результату, до того, що часом все треба починати спочатку.

Місце роботи

Науково-дослідницькі інститути, вузи, виробничі компанії, що спеціалізуються на виготовленні обладнання для нанодосліджень, які виробляють наноматеріали та вироби з них.

Особисті якості

Любов до науки, терпіння, завзятість, внутрішня сила, переконаність, вміння наполегливо досягати результату, нестандартне мислення, вміння будувати гіпотези, висувати несподівані припущення.

Кар'єра

Існують різні надбавки за вчені ступені, гранти та премії.

Кар'єра

Вища профільна.

Усі ЗВО/ВНЗ в Києві, а також коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві


Інші професії в категорії «Техніка, технології, виробництво»