Маркшейдер

Враховуючи особливості грунту, течії підземних вод та безліч інших факторів, маркшейдер визначає що, де і як потрібно будувати.
 
Фахівець не лише розробляє креслення, але й безпосередньо корегує роботу будівельників на об'єкті, стежить за деформацією споруд. Після будівництва веде спостереження за процесом експлуатації, а в екстремальних випадках дає вказівки по ремонту.

Специфіка професії

Самі маркшейдери вважають, що їхня професія — це походи по густій тайзі з нівеліром і рюкзаком за плечима, хмари комарів влітку, люті морози взимку, робота до сьомого поту. Але все це окуповується чудовими видами природи, романтикою і радістю відкриття чогось нового.

Місце роботи

Фірми, що займаються підземним будівництвом або видобутком корисних копалин.

Особисті якості

  • лідерські якості;
  • комунікабельність;
  • відповідальність;
  • розвинене просторове мислення;
  • фізична витривалість.

Кар'єра

Вакансії маркшейдерів зустрічаються і на сайтах з працевлаштування, і безпосередньо на фірмах.

Вступникам, які обирають майбутню професію та готуються до вступної кампанії, радимо скористатись докладною покроковою інструкцією зі вступу до навчального закладу. За допомогою цієї інструкції ви зможете вибрати спеціальність та ЗВО, підготуватись до іспитів, розібратись в правилах і нюансах вступу, зібрати всі документи та не пропустити терміни їхньої подачі.

Дивіться також усі ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, курси в Києві, репетиторів в Києві, тренінги в Києві, роботу в Києві.


Інші професії в категорії «Нерухомість, будівництво, архітектура»