Технолог з нафтопереробки

Технолог з нафтопереробки контролює якість продукції, яка випускається, стежить за безпекою роботи, вносить раціоналізаторські пропозиції в технологічний процес. Спеціаліст піклується не тільки про те, щоб продукція підприємства відповідала існуючим нормам та державним стандартам, — він працює над поліпшенням її якісних характеристик і модернізацією технологічного процесу в цілому.

Специфіка професії

Одну установку обслуговують близько десяти фахівців, і на кожного тут лягає дуже серйозна відповідальність. Лікарняні, відгули і дні «своїм коштом» не вітаються.

Місце роботи

Нафтопереробні заводи, інжинірингові компанії.

Особисті якості

  • любов до точних наук;
  • акуратність;
  • скрупульозне ставлення до виконуваних завдань;
  • наукова інтуїція.

Кар'єра

Кар'єра тут вибудовується по вертикалі — перш ніж дійти до керівних позицій, професіонал має на власному досвіді дізнатися всі тонкощі виробництва. Зазвичай, перший щабель службової драбини — оператор установок переробки нафти.

Освіта

Вища освіта. Спеціальність «Хімічна технологія органічних речовин».

Вступникам, які обирають майбутню професію та готуються до вступної кампанії, радимо скористатись докладною покроковою інструкцією зі вступу до навчального закладу. За допомогою цієї інструкції ви зможете вибрати спеціальність та ЗВО, підготуватись до іспитів, розібратись в правилах і нюансах вступу, зібрати всі документи та не пропустити терміни їхньої подачі.

Дивіться також усі ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, курси в Києві, репетиторів в Києві, тренінги в Києві, роботу в Києві.


Інші професії в категорії «Техніка, технології, виробництво»