Регіональній менеджер

Раніше суть регіонального розвитку полягала в тому, щоб викупити кращі об'єкти на прийнятних умовах і відкрити в них свої філії. Зараз завдання фахівців з регіонального розвитку ускладнилися: більшість об'єктів нерухомості кому-небудь належить. Тому зараз співробітники відділів регіонального розвитку займаються в першу чергу оцінкою ризиків.

Специфіка професії

Значну частину робочого часу (від половини до 2/3) менеджери з регіонального розвитку проводять в роз'їздах. Вибираючи цю професію, людина повинна бути готовою до «кочового» життя: частих перельотів, переїздів, готелів.

Місце роботи

Департаменти регіонального розвитку; торгівельні компанії; компанії, які надають послуги з просування у регіони.

Особисті якості

  • аналітичні здібності;
  • розвинуті комунікативні навички;
  • вміння працювати з людьми;
  • стресостійкість;
  • організаторські здібності;
  • відповідальність.

Освіта

У відділах регіонального розвитку працюють люди найрізноманітніших професій. «Найправильніша» освіта для фахівця з регіонального розвитку (не враховуючи відділ юридичної підтримки) — економічна або фінансова.

Вступникам, які обирають майбутню професію та готуються до вступної кампанії, радимо скористатись докладною покроковою інструкцією зі вступу до навчального закладу. За допомогою цієї інструкції ви зможете вибрати спеціальність та ЗВО, підготуватись до іспитів, розібратись в правилах і нюансах вступу, зібрати всі документи та не пропустити терміни їхньої подачі.

Дивіться також усі ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, курси в Києві, репетиторів в Києві, тренінги в Києві, роботу в Києві.


Інші професії в категорії «Маркетинг, реклама та PR»