Зварник

В умовах загальної нестачі робочого персоналу професія зварника на особливому рахунку: зварювальні роботи потрібні практично на будь-якому виробництві, а молодих майстрів дуже мало.

Специфіка професії

Робота зварника фізично важка і шкідлива для очей, тому обов'язкова умова для тих, хто вступає до коледжу — відмінне здоров'я.

Місце роботи

Список організацій, де може працювати зварник, величезний. Ці фахівці потрібні всюди, де потрібно виготовлення чого-небудь з металу.

Особисті якості

Потрібно неспішно вести рукою, щоб шов лягав рівно, акуратно, без огріхів. Для цього необхідно терпіння і душевна рівновага.

Кар'єра

Зварювальні роботи потрібні практично на будь-якому виробництві, а молодих майстрів дуже мало. Рівень зарплат, в залежності від місця роботи, сильно відрізняється при виконанні одного і того ж замовлення можна отримувати абсолютно різні гроші. У житлово-комунальній сфері сьогодні, мабуть, найнизька оплата праці, найбільша — у нафтогазовій галузі.

Освіта

У молоді є прекрасна можливість отримати професію зварника безкоштовно і в результаті здобути закінчену середню та початкову професійну освіту. Одинадцятикласників на цю спеціальність не приймають. Вчитися далі можна за програмою середньої професійної освіти (СПО) на спеціальності Монтаж та експлуатація внутрішніх сантехнічних пристроїв і вентиляції. Випускники одержують кваліфікацію техніка.

Вступникам, які обирають майбутню професію та готуються до вступної кампанії, радимо скористатись докладною покроковою інструкцією зі вступу до навчального закладу. За допомогою цієї інструкції ви зможете вибрати спеціальність та ЗВО, підготуватись до іспитів, розібратись в правилах і нюансах вступу, зібрати всі документи та не пропустити терміни їхньої подачі.

Дивіться також усі ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, курси в Києві, репетиторів в Києві, тренінги в Києві, роботу в Києві.


Інші професії в категорії «Техніка, технології, виробництво»