Швачка

Загальна характеристика професії

Спеціаліст з виробництва виробів з тканин, шкіри та інших матеріалів.

Посадові обов'язки

Виготовляє вироби побутового та технічного призначення з тканин, трикотажного полотна, штучної та натуральної шкіри та ін. матеріалів, перевіряє якість крою, відповідність кольору деталей, ниток, ґудзик, допоміжного матеріалу, стежить за якістю швів, регулює машину, змінює шпульки. Повинен знати види тканин, їх пошивні властивості, способи їх обробки, технології швейного виробництва. Професійно важливі якості: старанність, акуратність, терпіння, гарні зір та окомір, стійкість уваги, спритність і швидкість рук, конструктивна уява.

Кваліфікаційні вимоги

ПТУ, на виробництві (діапазон розрядів 1-5).

Вступникам, які обирають майбутню професію та готуються до вступної кампанії, радимо скористатись докладною покроковою інструкцією зі вступу до навчального закладу. За допомогою цієї інструкції ви зможете вибрати спеціальність та ЗВО, підготуватись до іспитів, розібратись в правилах і нюансах вступу, зібрати всі документи та не пропустити терміни їхньої подачі.

Дивіться також усі ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, курси в Києві, репетиторів в Києві, тренінги в Києві, роботу в Києві.


Інші професії в категорії «Техніка, технології, виробництво»