Адміністратор сайту

Адміністратор веб-сайта стежить за працездатністю сервера (серверного устаткування й програм), на якому перебуває веб-сайт. Адміністратор веб-сайта відповідає за мережну безпеку. У деяких випадках він рівняється веб-мастеру (майстер на всі руки) і може займатися розкручуванням веб-сайта, вести статистику відвідуваності, виконувати обов'язок контент-менеждера, стежачи за своєчасним відновленням інформації.

Специфіка професії

Плюси професії

  • Можливість самостійного освоєння професії.
  • Робота в режимі вилученого доступу.
  • Іноді є можливість сполучати з навчанням або іншою діяльністю.

Мінуси професії

  • Постійна боротьба з хакерами.
  • Не рідкі позаштатні ситуації, ліквідувати які необхідно в найкоротший термін.

Місце роботи

У веб-студіях, Інтернет-компаніях, у телекомунікаційних компаніях, у компаніях, де є свій інтернет-відділ.

Особисті якості

Так само як і будь-якому адміністраторові, адміністраторові веб-сайта доводиться вирішувати безліч різних питань і проблем. Тому головною його якістю має бути спокій і витримка. Крім того, веб-адміністраторами повинні бути серйозні, практичні люди, що володіють логікою й віддають перевагу порядку у роботі.

Кар'єра

Веб-програміст, системний адміністратор, керівник технічного відділу або якої-небудь його частини.

Вступникам, які обирають майбутню професію та готуються до вступної кампанії, радимо скористатись докладною покроковою інструкцією зі вступу до навчального закладу. За допомогою цієї інструкції ви зможете вибрати спеціальність та ЗВО, підготуватись до іспитів, розібратись в правилах і нюансах вступу, зібрати всі документи та не пропустити терміни їхньої подачі.

Дивіться також усі ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, курси в Києві, репетиторів в Києві, тренінги в Києві, роботу в Києві.


Інші професії в категорії «IT, комп'ютери та Інтернет»