Редактор сайтів

Редактори електронних ЗМІ займаються пошуком і розміщенням інформації, взаємодіють з авторами, правлять тексти журналістів, розміщують рекламу і відстежують її ефективність, працюють з фотографіями, спілкуються на форумах з відвідувачами сайту.

Специфіка професії

Редактору сайту необхідно:

  • володіти різними літературними стилями;
  • бути досвідченим користувачем ПК;
  • мати початкові уявлення про веб-дизайн;
  • володіти англійською мовою;
  • вміти працювати з базами даних;
  • знати спеціальні програми (Quark Xpress, InDesign та ін.) та основи html; 
  • розуміти принципи розкрутки сайту і пошукової оптимізації.

Місце роботи

Електронні ЗМІ, інтернет-магазини, сайти компаній.

Особисті якості

Тут необхідна мобільність, стресостійкість, а для успішної співпраці з авторами матеріалів, рекламодавцями і респондентами — контактність і товариськість. Часто виникає необхідність пізно ввечері або у вихідний день терміново опублікувати якусь новину — і тоді редактор «виходить в мережу» з дому чи з інтернет-кафе.

Кар'єра

Шукати роботу редактора сайту краще за все в інтернеті. Подібних вакансій цілком достатньо на будь-якому сайті з пошуку роботи. Також є сенс вивчити розділ «вакансії» якогось конкретного сайту, з яким вам хотілося б співпрацювати — навіть якщо там немає посади редактора, можна почати кар'єру і з менш відповідальної позиції.
Зарплата редактора сайту залежить не стільки від тематики інтернет-видання, скільки від його розкрученості, прибутковості, а також від обов'язків редактора..
Починаючи кар'єру в веб-виданні журналістом, майте на увазі — гонорари будуть не дуже високими. На невеликих тематичних сайтах гонорарів взагалі може не бути, зате це непогана база для відпрацювання не лише авторських, але і редакторських навичок. Зі зростанням майстерності журналіста ростуть і його доходи.

Вступникам, які обирають майбутню професію та готуються до вступної кампанії, радимо скористатись докладною покроковою інструкцією зі вступу до навчального закладу. За допомогою цієї інструкції ви зможете вибрати спеціальність та ЗВО, підготуватись до іспитів, розібратись в правилах і нюансах вступу, зібрати всі документи та не пропустити терміни їхньої подачі.

Дивіться також усі ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, курси в Києві, репетиторів в Києві, тренінги в Києві, роботу в Києві.


Інші професії в категорії «IT, комп'ютери та Інтернет»