Редактор сайтів

Категорія: IT, комп'ютери та Інтернет

Редактори електронних ЗМІ займаються пошуком і розміщенням інформації, взаємодіють з авторами, правлять тексти журналістів, розміщують рекламу і відстежують її ефективність, працюють з фотографіями, спілкуються на форумах з відвідувачами сайту.

Специфіка професії

Редактору сайту необхідно:

  • володіти різними літературними стилями;
  • бути досвідченим користувачем ПК;
  • мати початкові уявлення про веб-дизайн;
  • володіти англійською мовою;
  • вміти працювати з базами даних;
  • знати спеціальні програми (Quark Xpress, InDesign та ін.) та основи html; 
  • розуміти принципи розкрутки сайту і пошукової оптимізації.

Місце роботи

Електронні ЗМІ, інтернет-магазини, сайти компаній.

Особисті якості

Тут необхідна мобільність, стресостійкість, а для успішної співпраці з авторами матеріалів, рекламодавцями і респондентами — контактність і товариськість. Часто виникає необхідність пізно ввечері або у вихідний день терміново опублікувати якусь новину — і тоді редактор «виходить в мережу» з дому чи з інтернет-кафе.

Кар'єра

Шукати роботу редактора сайту краще за все в інтернеті. Подібних вакансій цілком достатньо на будь-якому сайті з пошуку роботи. Також є сенс вивчити розділ «вакансії» якогось конкретного сайту, з яким вам хотілося б співпрацювати — навіть якщо там немає посади редактора, можна почати кар'єру і з менш відповідальної позиції.
Зарплата редактора сайту залежить не стільки від тематики інтернет-видання, скільки від його розкрученості, прибутковості, а також від обов'язків редактора..
Починаючи кар'єру в веб-виданні журналістом, майте на увазі — гонорари будуть не дуже високими. На невеликих тематичних сайтах гонорарів взагалі може не бути, зате це непогана база для відпрацювання не лише авторських, але і редакторських навичок. Зі зростанням майстерності журналіста ростуть і його доходи.

Усі ЗВО/ВНЗ в Києві, а також коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві


Інші професії в категорії «IT, комп'ютери та Інтернет»