Контент-менеджер

Назва професії походить від англійського слова контент — зміст. Такі фахівці керують змістом і структурою веб-сайту. Вони контролюють появу/видалення розділів веб-сайту і стежать за інформаційним наповненням. Підбирають і редагують матеріали (графічні або текстові) відповідно до тематики сайту, якщо це необхідно пишуть, частіше збирають і обробляють ті, що вже є. Стежать за актуальністю інформації на веб-сайті. Контент-менеджери займаються підтримкою форуму: відповідають на питання, корегують теми, стежать за цензурою, видаляють спам. Облік статистики відвідуваності веб-сайту також входить в обов'язки контент-менеджерів.

Специфіка професії

Плюси професії

  • вдосконалення в предметній області веб-сайту;
  • можна поєднувати з навчанням;
  • багато нової й цікавої інформації.

Мінуси професії

  • в більшості випадків одноманітна робота;
  • систематична робота за комп'ютером;
  • робота за комп'ютером позначається на здоров'ї.

Місце роботи

У компаніях і організаціях, робота яких пов'язана з діяльністю в Інтернеті.

Особисті якості

Вибираючи цю професію, людина повинна мати спокійний характер і бути готовою до монотонної одноманітної роботи. Тут важливі копіткість і відповідальне відношення до строків. Від контент-менеджера потрібна особиста зацікавленість в питаннях, яким присвячений довірений йому сайт. Лише тоді він зможе зробити його привабливим для відвідувачів.

Кар'єра

Менеджер проекту, редактор веб-видання, веб-редактор внутрішнього корпоративного веб-сайту, літературний редактор віртуальної газети. У компаніях і організаціях, робота яких пов'язана з діяльністю в Інтернеті.

Освіта

Від контент-менеджера потрібне знання предметної області, редагованого ним веб-сайту. Інакше постійно виникатимуть питання про компетентність і необхідність тієї або іншої інформації. Особливо це стосується сайтів, пов'язаних з літературою, високими технологіями або специфічними науково-виробничими темами. Контент-менеджер має бути впевненим користувачем ПК. Бажано знати HTML і графічні редактори, такі як Photoshop.

Усі ЗВО/ВНЗ в Києві, а також коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві


Інші професії в категорії «IT, комп'ютери та Інтернет»