Консультант з ERP-систем

В обов'язки консультантів з ERP-систем входить обстеження підлягаючих автоматизації бізнес-процесів компанії, з'ясування вимог до встановлюваної системи, розробка технічного завдання, настроювання й тестування системи й навчання співробітників компанії-замовника роботі з нею.

Специфіка професії

Можна сказати, що ця професія перебуває на стику IT, економіки й фінансів. Грамотний фахівець повинен не тільки відмінно розбиратися в технічних основах інформаційних систем і мати досвід програмування, але й добре представляти ті області діяльності організації, які має бути автоматизувати (наприклад, бух.облік, фінанси, торгівля, логістика й т.п.).

Місце роботи

Консалтингові компанії, що займаються IT- і управлінським консалтингом.

Особисті якості

  • аналітичний склад розуму
  • відповідальність
  • комунікабельність
  • уміння працювати в команді

Кар'єра й зарплата

Заробіток фахівця з ERP-систем складається з фіксованого окладу й бонусів за результатами виконання проєктів.

Освіта

Вища освіта: технічна у сфері IT, економічна або фінансова.

Вступникам, які обирають майбутню професію та готуються до вступної кампанії, радимо скористатись докладною покроковою інструкцією зі вступу до навчального закладу. За допомогою цієї інструкції ви зможете вибрати спеціальність та ЗВО, підготуватись до іспитів, розібратись в правилах і нюансах вступу, зібрати всі документи та не пропустити терміни їхньої подачі.

Дивіться також усі ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, курси в Києві, репетиторів в Києві, тренінги в Києві, роботу в Києві.


Інші професії в категорії «IT, комп'ютери та Інтернет»