Кліпмейкер

Знімає рекламні ролики й музичні кліпи. Його завдання — створити яскравий, оригінальний образ, який запам'ятовується, на екрані. керує діями творчої команди: сценаристами, операторами, стилистами, гримерами, костюмерами, реквізіторами.

Специфіка професії

Творча, цікава робота. Вибір сюжету, спецефектів, образотворчих засобів — залежить від фантазії кліпмейкера. Звичайно, він працює не один. Створювати відеоролики йому допомагають сценаристи, оператори, художники, звукооператори, стилісти, гримери, костюмери, реквізітори.

Місце роботи

Спеціалізовані рекламні агенції, студії.

Особисті якості

Гарні організаторські здібності, креативне мислення, комунікабельність, сміливість, відповідальність.

Кар'єра

У кліпмейкерів немає раз і назавжди визначених ставок. Чим більш відоме ім'я, тим вище гонорар. Багато що залежить від бюджету, виділеного на виробництво.

Освіта

Вища. Спеціальності: «Режисура кіно і телебачення», «Режисура телевізійних програм», «Реклама» зі спеціалізацією «режисер реклами та мультимедіа».

Вступникам, які обирають майбутню професію та готуються до вступної кампанії, радимо скористатись докладною покроковою інструкцією зі вступу до навчального закладу. За допомогою цієї інструкції ви зможете вибрати спеціальність та ЗВО, підготуватись до іспитів, розібратись в правилах і нюансах вступу, зібрати всі документи та не пропустити терміни їхньої подачі.

Дивіться також усі ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, курси в Києві, репетиторів в Києві, тренінги в Києві, роботу в Києві.


Інші професії в категорії «Маркетинг, реклама та PR»