Спічрайтер

Спічрайтер — одна з основних професій в галузі PR. Цей спеціаліст враховує цілі виступу, аудиторію, характер промовця, його манеру говорити, лексичний запас і складає такий текст, який матиме на слухачів потрібний вплив.

Специфіка професії

Ця професія для «сірих кардиналів»: спічрайтери завжди в тіні, чим більш вони непомітні для громадськості, тим краще для їх кар'єри. Прославитися — означає, поставити на ній хрест.

Місце роботи

PR-агентства, політичні партії.

Особисті якості

Вибирайте професію спічрайтера, якщо ви:

  • гуманітарій за складом розуму;
  • вмієте виразно висловлювати власні та чужі думки;
  • гарно пишете, вже опублікували кілька статей;
  • не боїтеся брати на себе відповідальність.

Кар'єра

На інтернет-сайтах з базами вакансій оголошення «Потрібен спічрайтер!» ви навряд чи знайдете. Професія закрита. Єдине, що можна зробити, щоб знайти вакантне місце, — методично обдзвонювати роботодавців. Швидше за все, відразу посаду спічрайтера вам ніхто не запропонує, але можуть взяти на позицію асистента або помічника.
Далі потрібно постаратися завести ділові контакти.

Вступникам, які обирають майбутню професію та готуються до вступної кампанії, радимо скористатись докладною покроковою інструкцією зі вступу до навчального закладу. За допомогою цієї інструкції ви зможете вибрати спеціальність та ЗВО, підготуватись до іспитів, розібратись в правилах і нюансах вступу, зібрати всі документи та не пропустити терміни їхньої подачі.

Дивіться також усі ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, курси в Києві, репетиторів в Києві, тренінги в Києві, роботу в Києві.


Інші професії в категорії «Маркетинг, реклама та PR»