P.O.S.-спеціаліст

P.O.S.-спеціаліст — це універсал, який відповідає за розробку стратегії і вихід кінцевого продукту для просування товарів або послуг в місцях продажу, здатний згенерувати ідею і реалізувати її з урахуванням побажань замовника.

Специфіка професії

Знайти серед безлічі безробітніх фахівців справжнього професіонала — ціле мистецтво. Досвідчені рекламщики, які спеціалізуються на розробці P.O.S.-продукції, цінуються дуже високо.

Місце роботи

Рекламні агенції.

Особисті якості

  • нестандартне мислення;
  • художній смак;
  • висока працездатність;
  • гарні комунікативні навички.

Кар'єра

Про майбутню кар'єру варто думати вже зі студентської лави. Добре, що більшість рекламних агенцій з задоволенням беруть стажерів. Особливо ця практика поширена в міжнародних корпораціях, у яких є філії в великих містах.
Аналіз пропозицій працівників сайтів показує — зарплатний діапазон спеціалістів у рекламній галузі, в тому числі і в P.O.S., дуже великий.

Освіта

Вища. Спеціальності: «Дизайн», «Реклама», «Маркетинг».

Вступникам, які обирають майбутню професію та готуються до вступної кампанії, радимо скористатись докладною покроковою інструкцією зі вступу до навчального закладу. За допомогою цієї інструкції ви зможете вибрати спеціальність та ЗВО, підготуватись до іспитів, розібратись в правилах і нюансах вступу, зібрати всі документи та не пропустити терміни їхньої подачі.

Дивіться також усі ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, курси в Києві, репетиторів в Києві, тренінги в Києві, роботу в Києві.


Інші професії в категорії «Маркетинг, реклама та PR»