Креативний директор

Під його керівництвом знаходяться арт-директори та копірайтери, які вигадують сюжети роликів, тексти радіо, оформляють рекламні щити. Креативний директор направляє їхню творчість в потрібне русло — на створення ефективної реклами.

Специфіка професії

Необхідно вміти швидко і багаторазово переключатися з однієї проблеми на іншу. Рішення приймати миттєво: близько десятка креативних груп в агентстві хочуть поспілкуватися з директором як мінімум раз на день, а ще треба зустрітися з трьома-чотирма клієнтами... Сьогодні треба придумати генеральний слоган торгівельній компанії, завтра - рекламу окремої акції для оператора мобільного зв'язку. Всі проєкти доводиться тримати в голові.

Місце роботи

Рекламні агентства.

Особисті якості

Креативний директор — яскрава, неординарна людина з добре розвиненою уявою, вміє швидко генерувати цікаві, незвичайні, ідеї, які гарно продаються. Він інтуїтивно відчуває, що може зацікавити споживача і здатний відстояти ідею команди перед замовником.

Кар'єра

Чим більш солідне рекламне агентство, тим вищі заробітки. У деяких відомих агентствах вважають, що запис у трудовій книжці про роботу креативним директором в їхній компанії — сама по собі путівка у життя, і спочатку можуть платити не дуже великі гроші. Подальша кар'єра залежить від таланту креативного директора.

Освіта

Зазвичай креативними директорами стають або арт-директори, відповідальні за візуальне оформлення реклами, або копірайтери, які вигадують слогани і працюють з рекламними текстами. У першому випадку підійде вища освіта за спеціальністю «Дизайн», у другому — за спеціальністю «Реклама».

Вступникам, які обирають майбутню професію та готуються до вступної кампанії, радимо скористатись докладною покроковою інструкцією зі вступу до навчального закладу. За допомогою цієї інструкції ви зможете вибрати спеціальність та ЗВО, підготуватись до іспитів, розібратись в правилах і нюансах вступу, зібрати всі документи та не пропустити терміни їхньої подачі.

Дивіться також усі ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, курси в Києві, репетиторів в Києві, тренінги в Києві, роботу в Києві.


Інші професії в категорії «Маркетинг, реклама та PR»