Банківський касир-операціоніст

Категория: Фінанси, бухгалтерія, банк

Касир-операціоніст - обличчя банку. Він першим зустрічає відвідувачів. До його обов'язків входить спілкування з клієнтами, контроль за станом рахунків, внесення змін в базу даних при надходженні і знятті грошей.

Специфіка професії

Плюси професії

  • постійний попит на ринку праці.

Мінуси професії

  • великий тягар відповідальності;
  • чималі психологічні навантаження, які виникають з постійної роботи з людьми;
  • робота по жорсткому графіку.

Місце роботи

Банківські організації.

Особисті якості

Незалежно від ситуації (будь то наплив клієнтів, кінець робочого дня або обвал ринку) касир-операціоніст повинен зберігати витримку, спокій і зосередженість. Нерідко від професіоналізму та старанності цього співробітника залежить робоча обстановка.

Кар'єра

Посада касира-операціоніста часто стає першою сходинкою успішної банківської кар'єри: багато хто з тих, хто сьогодні займає серйозні посади в фінансових структурах, починали з роботи у віконці прийому платежів. Цілеспрямовані молоді фахівці через рік-два успішної роботи йдуть на підвищення, вступають до вузу і стають начальниками зміни, керівниками відділів і департаментів. У той же час, серед операціоністів зберігається стійкий відсоток тих, кого цілком влаштовує середня професійна освіта та невелика посада з непоганим стабільним окладом.

Усі ЗВО/ВНЗ в Києві, а також коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві


Інші професії в категорії «Фінанси, бухгалтерія, банк»