Брокер

Категория: Фінанси, бухгалтерія, банк

Щодня фахівці, які працюють у брокерських компаніях, відстежують зміну вартості світових валют або цінних паперів та укладають угоди. Вони грають на гроші клієнтів, ризикуючи великими сумами, а самі отримують відсотки від вдалих операцій. Основне завдання - купити подешевше, продати подорожче.

Специфіка професії

В брокерській компанії дуже швидко можна зробити кар'єру. Тут немає серйозної вертикальної структури, ієрархії. Дорости можна до начальника відділу або, якщо пощастить, до директора компанії.

Місце роботи

Брокерські компанії, будь-які фінансові організації та ін.

Особисті якості

Вам підходить робота в брокерській компанії, якщо ви:

  • психічно стійкі, врівноважені;
  • схильні до авантюр, любите ризикувати;
  • стійко зносите поразки;
  • дотримуєтесь приказки "сім разів відміряй, один раз відріж".

Кар'єра

Зарплати фахівців, що працюють у брокерських компаніях, складаються з фіксованого окладу і відсотків. Sales отримують комісійні за кількість залучених клієнтів і клієнтських грошей. Трейдери живуть на відсотки від прибутку, отримані в результаті торгів (близько 10%). Аналітикам видають премії за якісно виконану роботу (оцінюється вірність прогнозів). Розглядаються заслуги кожного співробітника окремо, тому назвати конкретні суми складно.

Освіта

Тямущі трейдери та аналітики виходять з випускників технічних спеціальностей (математиків, інженерів, програмістів і т. п.). У технічних вузах вчать тому, що так необхідно в роботі: рахувати, логічно мислити, аналізувати, робити прогнози...
У відділі продажу, в принципі, можуть працювати люди з будь-якою освітою, найголовніше мати гарні комунікативні здібності та відмінно знатися на темі (допоможуть курси та семінари, а також власний досвід проб і помилок).
Але було б неправильно радити всім, хто в перспективі хоче працювати в брокерській компанії, вступати, припустимо, на фізмат. Фахівців з цінних паперів готують на інших факультетах - економічних або фінансових. І якщо ви хочете йти сточно за наміченим курсом, то слід вибирати спеціальність Фінанси і кредит.

Усі ЗВО/ВНЗ в Києві, а також коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві


Інші професії в категорії «Фінанси, бухгалтерія, банк»