Кризис-менеджер

Категория: Фінанси, бухгалтерія, банк

У великих компаніях кризис-менеджер - спеціаліст, який знижує фінансові ризики підприємства, попереджає щодо можливих втрат і вміє утримати компанію на плаву, якщо ситуація все ж таки вийшла з-під контролю. Втім, в Україні штатна посада кризис-менеджера на фірмах рідкість. В нашій країні кризис-менеджером зазвичай називають антикризисного (або арбітражного) керівника, призначеного судом на збанкрутілі підприємства, щоб їх відновити або грамотно розпродати майно, яке залишилось.

Специфіка професії

Антикризового управління на підприємстві ніколи не зустрічають з розкритими обіймами. Завжди - з побоюванням, завжди - в штики. Борги, незадоволені співробітники, прихована війна з тими, хто довів підприємство до банкрутства, зіткнення взаємовиключних інтересів різних сторін - звичні умови для цього фахівця.

Місце роботи

Арбітражний керівник має статус вільного підприємця, але зобов'язаний входити в одну з так званих само регульованих організації (некомерційних партнерств) - саме сюди, і звертаються кредитори підприємства-боржника з проханням надати їм фахівця.

Особисті якості

Кризис-менеджер - людина зі сталевими нервами, холоднокровна, урівноважена, стримана.

Кар'єра

Власники підприємств, перелякані перспективою втратити свій бізнес, на зарплаті зазвичай не заощаджують.

Освіта

Вища економічна освіта, спеціальність Антикризове управління.

Усі ЗВО/ВНЗ в Києві, а також коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві


Інші професії в категорії «Фінанси, бухгалтерія, банк»