Кризис-менеджер

У великих компаніях кризовий менеджер — спеціаліст, який знижує фінансові ризики підприємства, попереджає щодо можливих втрат і вміє утримати компанію на плаву, якщо ситуація все ж таки вийшла з-під контролю. Втім, в Україні штатна посада кризового менеджера на фірмах рідкість. В нашій країні кризовий менеджером зазвичай називають антикризового (або арбітражного) керівника, призначеного судом на збанкрутілі підприємства, щоб їх відновити або грамотно розпродати майно, яке залишилось.

Специфіка професії

Антикризового управління на підприємстві ніколи не зустрічають з розкритими обіймами. Завжди — з побоюванням, завжди — в штики. Борги, незадоволені співробітники, прихована війна з тими, хто довів підприємство до банкрутства, зіткнення взаємовиключних інтересів різних сторін — звичні умови для цього фахівця.

Місце роботи

Арбітражний керівник має статус вільного підприємця, але зобов'язаний входити в одну з так званих само регульованих організацій (некомерційних партнерств) — саме сюди, і звертаються кредитори підприємства-боржника з проханням надати їм фахівця.

Особисті якості

Кризовий менеджер — людина зі сталевими нервами, холоднокровна, урівноважена, стримана.

Кар'єра

Власники підприємств, перелякані перспективою втратити свій бізнес, на зарплаті зазвичай не заощаджують.

Освіта

Вища економічна освіта, спеціальність «Антикризове управління».

Вступникам, які обирають майбутню професію та готуються до вступної кампанії, радимо скористатись докладною покроковою інструкцією зі вступу до навчального закладу. За допомогою цієї інструкції ви зможете вибрати спеціальність та ЗВО, підготуватись до іспитів, розібратись в правилах і нюансах вступу, зібрати всі документи та не пропустити терміни їхньої подачі.

Усі ЗВО/ВНЗ в Києві, а також коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві


Інші професії в категорії «Фінанси, бухгалтерія, банк»