Фінансовий аналітик

Категория: Фінанси, бухгалтерія, банк

Фінансовий аналітик - професійний експерт-економіст, спеціаліст з певного сектору ринку. До його обов'язків входять дослідження компаній-емітентів (випускають акції) і підготовка рекомендацій щодо купівлі, продажу або утримання цінних паперів.

Специфіка професії

Робота фінансового аналітика - це не постійні семінари за рахунок компанії, читання газет і написання звітів з прогнозами. Краще заздалегідь уявити собі стан справ. Швидше за все, перші кілька років вам доведеться сидіти з екселевскою базою даних, робити зведення, консолідувати дані за різні періоди, перевіряти розрахунки, свої і чужі, і т. п. Не виключено, що доведеться часто їздити у відрядження й виконувати різного роду нудні, але необхідні рутинні завдання.
Справжня аналітика і складання прогнозів починається на наступному етапі. Практика показує, що досить великий відсоток молодих спеціалістів після перших двох років переходять на іншу роботу.

Місце роботи

Посади фінансових аналітиків є у всіх банках і великих компаніях виробничого сектора.

Особисті якості

  • акуратність;
  • скрупульозність;
  • холоднокровність;
  • вміння працювати з великими масивами даних;
  • лідерські якості.

Освіта

Перша вища освіта - лише початок великого шляху. Потім має бути магістратура, в ідеалі - програма МВА або стажування за кордоном. У ході роботи доведеться регулярно відвідувати семінари, тренінги та курси підвищення кваліфікації.

Усі ЗВО/ВНЗ в Києві, а також коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві


Інші професії в категорії «Фінанси, бухгалтерія, банк»