Кредитний експерт

Винаходить нові ефективні схеми кредитування, наприклад, кредити під заставу ювелірних виробів, до зарплати, на невідкладні потреби, без початкового внеску і т. п. Розраховує ставки, вигадує знижки, аналізує пропозиції конкурентів на ринку. Наприклад, автокредитування кредитний експерт може реалізувати різними способами: від довгої процедури оформлення під середні відсотки до «кредиту за годину», але з більш високою процентною ставкою.

Специфіка професії

Помилково вважати цю професію кабінетною. Мало розробити програму, її потрібно запустити. Наприклад, якщо мова йде про товарні кредити, потрібно налагодити зв'язки з магазинами або автосалонами, зацікавити їх своєю пропозицією.
Кредитні експерти працюють за різними напрямками кредитування: одні відповідають за всі банківські програми споживчого кредитування, інші - іпотечного, треті - кредитування малого бізнесу.

Місце роботи

Банки, лізингові компанії, ломбарди, торгові організації і т.п.

Особисті якості

Старанність, вдумливість, аналітичний склад розуму, відповідальність.

Кар'єра

Кар'єру можна зробити швидко. Банки зацікавлені не лише в продавцях, але й в менеджерах, здатних керувати командами кредитних інспекторів у торгових точках і відділеннях банку. Вища позиція - директор кредитного відділу. Стратег, який визначає кредитну політику банку, відповідає за цілий спектр програм.

Освіта

Вища: спеціальність «Фінанси і кредит» зі спеціалізацією «банківська справа».

Вступникам, які обирають майбутню професію та готуються до вступної кампанії, радимо скористатись докладною покроковою інструкцією зі вступу до навчального закладу. За допомогою цієї інструкції ви зможете вибрати спеціальність та ЗВО, підготуватись до іспитів, розібратись в правилах і нюансах вступу, зібрати всі документи та не пропустити терміни їхньої подачі.

Усі ЗВО/ВНЗ в Києві, а також коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві


Інші професії в категорії «Фінанси, бухгалтерія, банк»