Антикризовий керівник

За рішенням суду намагається врятувати підприємство, яке знаходиться в стані банкрутства. З одного боку, цей фахівець повинен ліквідувати заборгованість перед кредиторами, а з іншого — допомогти підприємству «встати на ноги», подбати про співробітників та збереження промислового потенціалу. Якщо ж підприємство не підлягає відновленню, керівник повинен вигідно продати і шляхом отриманих коштів розрахуватися з боргами.

Специфіка професії

Плюси професії

Послуги досвідченого фахівця завжди мають попит. Кредитори, які задоволені результатом роботи керівника, радять звернутися до нього знайомим, які потрапили у подібну ситуацію. Власники підприємств, перелякані перспективою втратити свій бізнес, на винагороду, як правило, не скупляться.

Мінуси професії

Знайти вихід зі складної ситуації може лише високопрофесійний економіст. Працювати йому часто доводиться у ворожому середовищі, де конфлікт вкрай напружений. Борги, незадоволені робітники, прихована війна з тими, хто довів підприємство до банкрутства, — звичайна ситуація. Професія вимагає не тільки глибоких знань з економіки, фінансів, менеджменту, але й сміливості. Більшість банкрутств в Україні — замовні.

Місце роботи

Заводи, фабрики, різноманітні компанії та фірми, розташовані по всій території України.

Особисті якості

  • сміливість;
  • неабиякі організаторські здібності;
  • комунікабельність.

Кар'єра

На посаду антикризового керівника може претендувати людина, що має не лише диплом, великі знання з різних областей, але й певний життєвий досвід.

Освіта

Спеціальність «Антикризове управління».

Вступникам, які обирають майбутню професію та готуються до вступної кампанії, радимо скористатись докладною покроковою інструкцією зі вступу до навчального закладу. За допомогою цієї інструкції ви зможете вибрати спеціальність та ЗВО, підготуватись до іспитів, розібратись в правилах і нюансах вступу, зібрати всі документи та не пропустити терміни їхньої подачі.

Усі ЗВО/ВНЗ в Києві, а також коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві


Інші професії в категорії «Фінанси, бухгалтерія, банк»