Податковий консультант

Консультує клієнтів з питань оподаткування бухгалтерського обліку. Розробляє методичні матеріали та рекомендації для клієнтів, проводить експертизу документів. Бере участь у податковому аудиті, представляє інтереси клієнтів в податкових органах та арбітражних процесах з податкових спорів. Підготовлює статті, матеріали для публікації в різних виданнях. Бере участь у проєктах, пов'язаних з податковим плануванням та оптимізацією.

Специфіка професії

Робота вимагає постійного підвищення кваліфікації. Необхідно стежити за змінами у законодавстві, розвитком податкової реформи, відвідувати семінари, спілкуватися з колегами, щоб бути в курсі не лише букви закону, але і реальної ситуації в діловому світі. Багато роботодавців вважають обов'язковим отримання атестата професійного бухгалтера, аудитора, податкового консультанта.

Місце роботи

Аудиторські та консалтингові компанії, професійні ЗМІ, довідкові правові системи, фінансові відділи великих компаній.

Особисті якості

Аналітичний склад розуму, вміння грамотно і лаконічно висловлювати свої думки усно і письмово, переконувати, відстоювати свою точку зору, націленість на результат.

Кар'єра

Оклад — залежить від інспекції, відділу і посади. Щомісячні премії, надбавки і виплати, передбачені для державних службовців.

Освіта

Вища юридична, економічна або фінансова.

Вступникам, які обирають майбутню професію та готуються до вступної кампанії, радимо скористатись докладною покроковою інструкцією зі вступу до навчального закладу. За допомогою цієї інструкції ви зможете вибрати спеціальність та ЗВО, підготуватись до іспитів, розібратись в правилах і нюансах вступу, зібрати всі документи та не пропустити терміни їхньої подачі.

Дивіться також усі ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, курси в Києві, репетиторів в Києві, тренінги в Києві, роботу в Києві.


Інші професії в категорії «Фінанси, бухгалтерія, банк»