Фінансовий директор

Фінансовий директор — голова фінансової служби підприємства. Знає все про грошові потоки в організації і вміє розподілити їх з максимальною користю. Може прорахувати наслідки будь-якого прийнятого рішення і винести вердикт: чи варто, наприклад, відкривати новий філіал фірми чи ні, куди вкласти гроші, щоб отримати найбільшу віддачу.

Специфіка професії

Плюси професії

  • Висока заробітна плата.

Мінуси професії

  • Робота для людей із залізними нервами. Від дій фінансового директора багато в чому залежить положення компанії на ринку. Доводиться одночасно працювати з цінними паперами, складати бюджет, оцінювати грошові потоки, інвестиційну привабливість підприємства. Вивчивши ситуацію на ринку, маневри конкурентів, можливості власної компанії, він приймає правильне рішення, визначає фінансову політику, розробляє ефективний бізнес-план.

Місце роботи

Промислові підприємства та торгівельні фірми, банки, інвестиційні та страхові компанії, державні та комерційні організації різного рівня.

Особисті якості

  • вміння аналізувати великий обсяг інформації;
  • гарна пам'ять;
  • висока концентрація уваги;
  • терпіння;
  • комунікабельність.

Освіта

Спеціальність «Фінанси та кредит» зі спеціалізацією «фінансовий менеджмент».

Вступникам, які обирають майбутню професію та готуються до вступної кампанії, радимо скористатись докладною покроковою інструкцією зі вступу до навчального закладу. За допомогою цієї інструкції ви зможете вибрати спеціальність та ЗВО, підготуватись до іспитів, розібратись в правилах і нюансах вступу, зібрати всі документи та не пропустити терміни їхньої подачі.

Дивіться також усі ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, курси в Києві, репетиторів в Києві, тренінги в Києві, роботу в Києві.


Інші професії в категорії «Фінанси, бухгалтерія, банк»