Карикатурист

Створює графічні твори мистецтва, у яких будь-які події, факти, пригоди, люди або явища зображуються в іронічному, гумористичному або сатиричному вигляді. Загострює, перебільшує або перебільшує характерні риси своїх персонажів. Часом комічний ефект досягається шляхом химерного і несподіваного з'єднання реального і фантастичного зображення сюжетів та образів. У більшості випадків твори доповнюються короткими, але дуже точними за змістом текстами.

Специфіка професії

Карикатуристи вигадують забавний сюжет і втілюють його на папері. Потрібно бути не лише гарним художником, але й у певному сенсі сценаристом своїх творів.
Одні ілюструють своїми малюнками газетні й журнальні статті, гумористичні та сатиричні оповідання. Інші створюють виключно самостійні твори мистецтва. Найчастіше художники-карикатуристи вибирають графічні прийоми зображення, воліючи користуватися однією кольоровою гамою. Однак у деяких випадках створюють і багатобарвні мальовничі карикатури. Займаються такою роботою найчастіше чоловіки.

Місце роботи

Видавничі будинки, редакції газет і журналів.

Особисті якості

Спостережливість, дотепність, образне мислення, вміння висловлювати свої думки лаконічно, художні здібності.

Кар'єра

Гонорарна оплата праці.

Освіта

Вища або середня професійна. Спеціальності: «Живопис», «Графіка».

Вступникам, які обирають майбутню професію та готуються до вступної кампанії, радимо скористатись докладною покроковою інструкцією зі вступу до навчального закладу. За допомогою цієї інструкції ви зможете вибрати спеціальність та ЗВО, підготуватись до іспитів, розібратись в правилах і нюансах вступу, зібрати всі документи та не пропустити терміни їхньої подачі.

Дивіться також усі ЗВО/ВНЗ в Києві, коледжі в Києві, курси в Києві, репетиторів в Києві, тренінги в Києві, роботу в Києві.


Інші професії в категорії «Культура, мистецтво, дизайн»